İlgili Alt Kategoriler

Blog Son Yazılar

01-01-1970 tarihinde eklendi.
Tester parfümler, üst metinde de bahsedildiği gibi, orijinal ürünlerin altıdır. Ancak bu alt üst sınıflandırması, tahmin edildiği üzere değildir. Zira tester ürünler, orijinal parfümlerin ufak tüplere doldurulmuş hâli gibidirler. Dolayısıyla, bir kullanıcının, marka ürünlerine ait fikir getirmesine olanak sağlarlar. Böylece, en uygun marka arayışı nihayet bulabilmektedir.
01-01-1970 tarihinde eklendi.
Bilindiği üzere dünyada pek çok köklü parfüm markası vardır. Bunların büyük çoğunluğu Fransa'da olmakla beraber, bu kültür diğer ülkelere de yayılmıştır. Nitekim her ülkenin farklı bir koku anlayışı ve imâlatı vardır. Ancak 21.YY'dan sonra, çoğalan üretimler ile beraber bir karmaşa da cereyan etmiş durumda. Zira artan insan nüfusu ve ihtiyaç hiyerarşisi, daha fazla tüketime sebep oldu.
01-01-1970 tarihinde eklendi.
Orijinal özellikte bulunan parfümlerin test amaçlı kullanılmasına tester parfüm denir. Parfüm kullanıcıları orijinal parfüm satın almak istediğinde hangi kokuların kendine hitap etmek istediğini bilmek ister ve ona göre seçim yaparak almak ister. Firmalar bu nedenle alıcıların parfümleri test etmesi adına ayrıca bir parfüm çıkartır ve bunlar test ürünleri olarak vitrinde gelenlere sıkılarak kokularına göre satış yapılmasını sağlar.
01-01-1970 tarihinde eklendi.
Dünyanın her yerinde bir kişi ne kadar titiz olursa olsun ve kendine hangi bakımı yaparsa yapsın hoş bir kokuya da ihtiyaş duyuyor. Çünkü kişi ilk başta kendisi sonra da etrafındaki insanları hoşnut etmek adına güzel kokmak ister. Bu kişisel bakımın en önemli ürünü olan parfüm çeşitlerinden biri de tester markası ile bilinen parfüm ürünüdür. Kalıcı ve etrafa yayılan hoş kokusu ile dikkat çeken tester parfüm ürünü, günümüzde insanların en çok tercih ettikleri parfüm ürünlerinden bir tanesidir.

%100 GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Sitemizin güvenlik koruması en üst seviyededir, güvenle ödeme sağlayabilirsiniz.

KAPIDA ÖDEME İMKANI

Siparişlerinizi, kapıda nakit ve kredi kartına tek çekim olarak ödeme yapabilirsiniz.

KREDİ KARTIYLA ÖDEME

Tüm alışverişleriniz de kredi kartınız ile sitemizden tek çekim ve taksitli olarak %5 indirimli ödeme yapabilirsiniz.

Kolay alışveriş ve Uygun Ödeme Seçenekleri!

Pratik ve hızlı alışveriş yapabilmeniz için sitemiz profesyonel ekipler tarafından yönetilmektedir. Ürünlerimiz sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda, kullanıcı testlerinden geçerek sunulmaktadır. Doğru yönlendirme ile aramış olduğunuz ürüne, hızlı bir şekilde ulaşmanızı sağlamaktayız. Satın almak istediğiniz ürüne kolaylıkla ulaşabilir ve en uygun ödeme seçeneğini seçerek alışverişinizi sonlandırabilirsiniz.

Mecidiyeköy mah. Mecidiye deresi sok. No:3/A Mecidiyeköy - İst

0850 885 17 02
Online İşlemler

E-Bülten Aboneliği
    Sosyal Medya'da Takip Et

Bu sitenin tüm hakları saklıdır.

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.