Blog Son Yazılar

İlgili Alt Kategoriler

Blog Son Yazılar

01-01-1970 tarihinde eklendi.
Kokular insanların karakterlerini ve kişiliklerini yansıtırlar. Bu nedenle kullanılan parfümler hem bayanlar için hem de erkekler için oldukça önem taşımaktadır. Güzel kokular yayarak etrafınıza da güzel etkiler bırakabilirsiniz. Fakat parfüm kokuları kişilerde değişkenlik gösterir. Özellikle kokuların insan vücudunda kalıcı olması kişilerin ten renkleri ile doğru orantılıdır.
01-01-1970 tarihinde eklendi.
Günlük hayatta herkes en iyi parfümü kullanmak ister. Kişisel zevkler ve beğeniler doğrultusunda herkese özel parfümler tercih edilebilir. Erkekler için farklı kokular, kadınlar için de farklı kokular kullanılıyor. Kadınlar daha hafif ve çiçeksi kokuları tercih ediyorlar. Erkekler ise sandal ağacı kokularının yanı sıra baharatlı parfümler de çok sık kullanılabilir. Aynı zamanda parfüm seçilirken de dikkat edilmesi gereken bazı detaylar var. Özellikle tester parfüm aracılığı ile kokular denenebilir.
01-01-1970 tarihinde eklendi.
Günümüzde pek çok kişi parfüm seçiminde titiz davranmaktadır. Özellikle kişilerin kendilerine en uygun kokuyu bulmaları herkes için oldukça önemlidir. Bu anlamda her kokunun her tende uygun olmadığı bilinmektedir. Bu sebeple koku tercihi yaparken genellikle el üstünde denenir. El üstü ince ve kısa yoldan kokunun netlik kazanmasını sağlar. Bu amaçla tester parfüm ürünleri üretilmektedir.
01-01-1970 tarihinde eklendi.
Tamamen orijinal bir yapı altında sunulan tester parfüm hem erkek hem de kadınlar için geniş bir yelpaze sağlamış durumda. Karakterinizi yansıtacak ve size hitap edecek özel koku ve esanslar ile birleşmiş bu parfüm çeşitleri, kaliteyi en üst düzey şekilde yansıtmaktadır. Uzun süreli etkisi ile beraber dikkatleri üzerine toplayan tester parfümler, günümüzde en çok tercih edilen ürünler içerisinde yer alıyor.
Son Siparişler

Mecidiyeköy mah. Mecidiye deresi sok. No:3/A Mecidiyeköy - İst

0850 885 17 02
info@testerparfum.com
Online İşlemler

E-Bülten Aboneliği
    Sosyal Medya'da Takip Et

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.