Blog

Aradığınız Tüm Sorular Bloğumuzda!

18-01-2022 Ucuz ve Orjinal Parfümler
Kadın Parfüm
Ucuz ve Orjinal Parfümler

Parfüm firmaları, satışlarını yükseltmek için, belli bir sayıdaki toptan parfüm satışlarının yanında da genellikle beyaz kutularda, kapaksız olan ve şişenin üzerinde "tester" yazısı bulunan tester parfümlerini satış merkezlerine göndermektedirler. Firmadan firmaya değişiklik gösterir ama çoğunlukla 12 tane parfümün yanında 1 tane tester satış merkezine gönderilmektedir. Chanel gibi bilinen bazı markalarda bu oran 24 parfümde 1 tane tester olacak şekilde de düşebilmektedir.

Devamını Oku
17-01-2022 Ucuz Parfümler Nereden Alınmalı ?
Erkek Parfüm
Ucuz Parfümler Nereden Alınmalı ?

Parfüm çeşitlerinin geniş ürün yelpazesi altında sunulduğu sitemiz herkese yakışacak kokular hazırlamaktadır. Son zamanların en çok tercih edilen kalıcı kokuları kategoriler altında sunulmaktadır. Ucuz parfüm alışverişi yapacak olan kişiler kalıcılığı yüksek olan ürünlere yönelmektedir. Pek çok kişiye uygun şekilde tasarlanan notalar ile tester parfüm seçenekleri satın alma işlemleri sitemiz üzerinden yapılmaktadır.

Devamını Oku
14-01-2022 Tester Parfüm, Orjinal Parfüm, Ucuz Parfüm
Kadın Parfüm
Tester Parfüm, Orjinal Parfüm, Ucuz Parfüm

Parfümler en fazla kullanılan koku ürünleridir. Alınırken dikkat edilmesi gereken durumlar mevcuttur. Kişil parfüm satın alacağı zaman kokusunu bir şişeden öğrenmektedir. Kokunun öğrenildiği bu şişelere tester parfüm denir. Tester parfümleri firmalar örnek koku olarak hazırlamaktadır. Parfüm alırken, o parfüm hakkındaki bilgi tester parfümden alınmaktadır. Tüm tester parfümler ücretsizdir.

Devamını Oku
13-01-2022 Parfümlerin Özellikleri
Erkek Parfüm
Parfümlerin Özellikleri

Parfüm kullanmak; birçok insan için farklı duygulara kapılmayı, kendini daha özgüvenli hissetmesini sağlar. Özgüven sahibi olan insan da bütün kötü işler ve sıkıntılar karşısında daha güçlü kalır. Parfüm kişinin kendini daha enerjik hissetmesini sağlar. Parfüm üretimlerine göre farklı özelliklere sahiptir. Tester, orjinal ve ucuz parfüm olmak üzere 3 şekilde nitelendirilir.

Devamını Oku