Blog

Aradığınız Tüm Sorular Bloğumuzda!

10-05-2023 Victoria Secret Bombshell Nasıl Bir Koku?
Kadın Parfüm
Victoria Secret Bombshell Nasıl Bir Koku?

Victoria secret, iç çamaşırı ve dış giyim alanlarında markalaşmış ve tanınmış kuruluştur. Kıyafetlerin yanı sıra çıkardığı parfümle de öncü markalar arasına girmeyi başarmıştır. Kadınlar için üretilen bu parfüm daha çok çiçeksi ve meyveli aromaları bir arada hissettirmektedir. Kullanıcıları tarafından oldukça sevilen bu parfüm, özellikle yaz aylarının vazgeçilmezi haline gelmiştir.

Devamını Oku
10-05-2023 Tom Ford Black Orchid
Kadın Parfüm
Tom Ford Black Orchid

Tom ford black orchid, tutku ve şehvetin kokuya dönmüş halidir. Derin ve sıcak notaları barındıran bileşenleriyle tende farklı etki bırakmaktadır. Zamanın ötesinde ve modern parfüm çeşitleri arasında sıklıkla tercih edilmektedir. Afrodizyak etkisiyle de akılda kalıcıdır. Şık ve zarif tasarımıyla bütünleşen black orchid, tom ford serisinin en sevilen serileri arasındadır. Kendisine has siyah orkidelerden üretilen bu parfüm oldukça özel ve karakteristik parfüm özelliği taşımaktadır.

Devamını Oku
10-05-2023 Versace Eros Parfüm
Erkek Parfüm
Versace Eros Parfüm

Versace eros, popüleritesini hiçbir zaman yitirmeyen, erkeklerin gözde parfümlerinden biridir. Uyumlu aroması, uzun süre kalıcılığı ve gün boyu size eşlik edecek kokusuyla kendine hayran bırakacaktır. Adını Yunan aşk tanrısı ve tanrıça Afrodit’in oğlu Erostan almıştır. Antik Yunandan gelen ilham markanın oluşmasını sağlamıştır. Cesaret ve tutkunun simgesel haline gelen eros versace, koleksiyonun tamamlayıcı parçasıdır.

Devamını Oku
27-04-2023 İmza Parfüm Nedir?
Kadın Parfüm
İmza Parfüm Nedir?

İmza parfüm, kişinin kendine özgü kokusunu yansıtan özel bir parfüm çeşididir. Her insanın kendine has bir kokusu vardır ve bu kokuyu belirleyen faktörler genetik yapı, cilt tipi, beslenme alışkanlıkları ve yaşam tarzı gibi pek çok etkene bağlıdır. İmza parfüm ise, kişinin bu doğal kokusunu ön plana çıkarmak ve onu daha da güçlendirmek amacıyla tasarlanmış özel bir parfüm türüdür. İmza parfümün en önemli özelliklerinden biri, kişinin benzersiz kokusunu yansıtmasıdır.

Devamını Oku