İlgili Alt Kategoriler

Blog Son Yazılar

01-01-1970 tarihinde eklendi.
Parfüm kullanmadaki asıl amaç güzel kokmak ve güzel kokumuz ile çevremizdeki insanları etkilemektir. Bunun içinse tester parfüm kullanmak yeterli olacaktır. Ancak parfümünüzü seçerken doğru karar vermeniz ve cildiniz için en doğru parfüm seçimini yapmanız gerekiyor. Doğru parfümler cildinizde gün boyu kalıcı olacağı gibi aynı zamanda güzel kokmanıza da yardımcı olacaktır.
01-01-1970 tarihinde eklendi.
Bir kadının ve erkeğin kostümü görevini gören parfümler, hayatımızda önemli bir yere sahiptir. Herkesin severek kullandığı ve bir nevi kostümleri olan kokuları, kendilerini de iyi hissetmelerini sağlayan tamamlayıcılardır.
01-01-1970 tarihinde eklendi.
Kadınlar ve erkeler hem ten hem de hormon yapısı olarak birbirinden farklıdır. Bu farklılıklar da özellikle de parfüm seçme de ve tene göre doğru kokuyu bulmada oldukça etkili faktörlerdir. Kadınların tenine daha yumuşak ve daha şekerli narin kokular yakışırken, erkeklerin tenine ise daha kalıplı ve sert kokular yakışmaktadır.
01-01-1970 tarihinde eklendi.
Her markaya her yerde ulaşamayabiliyoruz. Bu yüzden belki bulunduğumuz yerde her markanın var olmayışından belki yakınımızda doldurma parfüm yapan parfümeri dükkanları olduğundan iyi olmayan parfümler almak zorunda kalabiliyoruz. İnternetten ise güvenmek en büyük sorun oluyor. Bu yüzden iyi parfüme ulaşmak için hem pek çok çeşidin olduğu hem de orjinal ürünlerin olduğu bir alana ihtiyaç duyuyoruz. Benim buna bulduğum çözüm ise tester parfüm oldu.

%100 GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Sitemizin güvenlik koruması en üst seviyededir, güvenle ödeme sağlayabilirsiniz.

KAPIDA ÖDEME İMKANI

Siparişlerinizi, kapıda nakit ve kredi kartına tek çekim olarak ödeme yapabilirsiniz.

KREDİ KARTIYLA ÖDEME

Tüm alışverişleriniz de kredi kartınız ile sitemizden tek çekim ve taksitli olarak %5 indirimli ödeme yapabilirsiniz.

Kolay alışveriş ve Uygun Ödeme Seçenekleri!

Pratik ve hızlı alışveriş yapabilmeniz için sitemiz profesyonel ekipler tarafından yönetilmektedir. Ürünlerimiz sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda, kullanıcı testlerinden geçerek sunulmaktadır. Doğru yönlendirme ile aramış olduğunuz ürüne, hızlı bir şekilde ulaşmanızı sağlamaktayız. Satın almak istediğiniz ürüne kolaylıkla ulaşabilir ve en uygun ödeme seçeneğini seçerek alışverişinizi sonlandırabilirsiniz.

Mecidiyeköy mah. Mecidiye deresi sok. No:3/A Mecidiyeköy - İst

0850 885 17 02
Online İşlemler

E-Bülten Aboneliği
    Sosyal Medya'da Takip Et

Bu sitenin tüm hakları saklıdır.

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.