İlgili Alt Kategoriler

Blog Son Yazılar

01-01-1970 tarihinde eklendi.
Günlük yaşamın hareketinden, koşturmasından ve yoğunluğundan sıkıldığınızda ortamın stresinden kurtulmak ve enerjinizin değişmesi için tazelenmek istersiniz. Bu durumlarda tester parfüm ile kendinizi yenilenmiş gibi his edebilirsiniz. Sevdiğiniz bir koku sizi o anda farklı bir dünyaya alır ve götürür. Kendinizi hafiflemiş hisseder ve güveninizi yeniden kazanırsınız. Tester parfüm markası kokuları ve şişe tasarımları ile orjinal olarak üretilmektedir.
01-01-1970 tarihinde eklendi.
Parfüm çeşitleri erkekler için her zaman vazgeçilmezdir. Özellikle dünya çapında en güçlü markalar eşliğinde titizlikle bir araya getirilmiş farklı esanslar, uzun süre oldukça etkileyici koku sağlamaktadır. Sırasıyla ortaya çıkan kokular uzun saatler farklı zaman dilimlerinde etkileyici kokuların yayılmasına fırsat verir. Tabii bu kokuları en iyi şekilde anlayabilmek için tester parfüm çeşitleri mağazalarda önemli markalar eşliğinde kullanıcılara sunulur.
01-01-1970 tarihinde eklendi.
Dünya çapında pek çok farklı ve önemli markalar eşliğinde parfüm çeşitleri bulunur. Bu parfümden farklı esansları üzerinden bir araya getirilerek etkileyici koku yayar. Tabii bu kokuları denemek büyük öneme sahiptir. O yüzden genel tester parfüm ismi ile bilinen parfüm çeşitleri mağazalarda önemli markalar tarafından kullanıcılara sunulur. Böylece hangi parfümün nasıl koktuğunu ve nasıl etki sağladığını anlamak çok daha kolay gerçekleşir.
01-01-1970 tarihinde eklendi.
Hemen hemen bütün parfüm şirketleri, ürünlerinin satışlarını arttırabilmek adına, toptan satışa sundukları parfümlerin yanında bir de beyaz veya karton kutularda, kapaksız olarak ve üzerinde "Tester" yazan parfümleri de satış yapılacak olan kozmetik firmalarına göndermektedir.

%100 GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Sitemizin güvenlik koruması en üst seviyededir, güvenle ödeme sağlayabilirsiniz.

KAPIDA ÖDEME İMKANI

Siparişlerinizi, kapıda nakit ve kredi kartına tek çekim olarak ödeme yapabilirsiniz.

KREDİ KARTIYLA ÖDEME

Tüm alışverişleriniz de kredi kartınız ile sitemizden tek çekim ve taksitli olarak %5 indirimli ödeme yapabilirsiniz.

Kolay alışveriş ve Uygun Ödeme Seçenekleri!

Pratik ve hızlı alışveriş yapabilmeniz için sitemiz profesyonel ekipler tarafından yönetilmektedir. Ürünlerimiz sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda, kullanıcı testlerinden geçerek sunulmaktadır. Doğru yönlendirme ile aramış olduğunuz ürüne, hızlı bir şekilde ulaşmanızı sağlamaktayız. Satın almak istediğiniz ürüne kolaylıkla ulaşabilir ve en uygun ödeme seçeneğini seçerek alışverişinizi sonlandırabilirsiniz.

Mecidiyeköy mah. Mecidiye deresi sok. No:3/A Mecidiyeköy - İst

0850 885 17 02
Online İşlemler

E-Bülten Aboneliği
    Sosyal Medya'da Takip Et

Bu sitenin tüm hakları saklıdır.

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.