İlgili Alt Kategoriler

Blog Son Yazılar

01-01-1970 tarihinde eklendi.
Tester parfüm markası, Türkiye'nin yeni imaj markasıdır. Kendinize özgü bir tarz ve stil geliştirmek için kullanabileceğiniz farklı ama eşsiz kokulara sahip bir marka. Sizinle bütünleşmiş ve sizi hatırlatacak bir kokunuz olsun istiyorsanız Tester parfümlerini kullanın. Tester parfümleri, hem sizin hem de bulunduğunuz ortamların yeni kokusu ve yeni imajıdır.
01-01-1970 tarihinde eklendi.
Parfüm kullanmak her insan için olmaz olmazlar arasındadır. Çünkü gün boyu yorulduğumuz için kötü koku yayabiliriz. Fakat parfüm sayesinde etrafımıza güzel kokulara saçarak insanlara daha hoş görünebilirsiniz. Fakat doğru parfümü seçerken dikkatli olmak gereklidir. Özellikle parfümü nereden satın alacağınız çok önemlidir. Tester Parfüm web sayfası parfüm satışı konusunda en çok tercih edilen arasında yer alır.Bu web sayfasının çok tercih edilmesinin sebebi kaliteli parfümleri uygun fiyatlara satışa koyuyor.
01-01-1970 tarihinde eklendi.
Doğada etrafa çeşitli kokular yayan binlerce farklı bitki ve çiçek türü mevcuttur. Belki de bu durumun insanların hayal güçleri ile birleşmesi nedeni iledir ki, parfüm çeşitleri de en az doğadaki okular kadardır. Çünkü her insanın parfüm zevki farklıdır. Ki zaten her insanın teninin taşıyabileceği koku türü de farklıdır.
01-01-1970 tarihinde eklendi.
Parfümlerin kalıcılığı her zamansorun teşkil eden bir konu olarak karşımıza çıkar. Bir parfümün kalıcı kokuya sahip olabilmesi için orijinal olması gerekmektedir. Orijinal olmayan hiçbir parfümün kokusu yarım günden fazla vücudunuzda kalmayacaktır.

%100 GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Sitemizin güvenlik koruması en üst seviyededir, güvenle ödeme sağlayabilirsiniz.

KAPIDA ÖDEME İMKANI

Siparişlerinizi, kapıda nakit ve kredi kartına tek çekim olarak ödeme yapabilirsiniz.

KREDİ KARTIYLA ÖDEME

Tüm alışverişleriniz de kredi kartınız ile sitemizden tek çekim ve taksitli olarak %5 indirimli ödeme yapabilirsiniz.

Kolay alışveriş ve Uygun Ödeme Seçenekleri!

Pratik ve hızlı alışveriş yapabilmeniz için sitemiz profesyonel ekipler tarafından yönetilmektedir. Ürünlerimiz sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda, kullanıcı testlerinden geçerek sunulmaktadır. Doğru yönlendirme ile aramış olduğunuz ürüne, hızlı bir şekilde ulaşmanızı sağlamaktayız. Satın almak istediğiniz ürüne kolaylıkla ulaşabilir ve en uygun ödeme seçeneğini seçerek alışverişinizi sonlandırabilirsiniz.

Mecidiyeköy mah. Mecidiye deresi sok. No:3/A Mecidiyeköy - İst

0850 885 17 02
Online İşlemler

E-Bülten Aboneliği
    Sosyal Medya'da Takip Et

Bu sitenin tüm hakları saklıdır.

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.