Blog

Aradığınız Tüm Sorular Bloğumuzda!

01-03-2021 Lancome Tresor Edt Kadın Parfüm
Kadın Parfüm
Lancome Tresor Edt Kadın Parfüm

Aşk bir hazinedir diyen Tresor, sonsuz bir aşkın hissini uyandırmak için, onu taşıyan kadını tüm canlılığıyla ve aşkın hazinesiyle sarıyor. Hayatın akışı içerisinde zamanın değerini bilen ve önemli anlara bir hazine gibi davranan kadınların kokusu olan Tresor için en değerli anların parfümü de diyebiliriz. 1990 yılından günümüze kadar eskimeyen, zamana karşı koyan parfüm ferahlık, tazelik ve canlandırıcı etkilerin yoğunlaştırılmış şeklini sunuyor.

Devamını Oku
25-02-2021 Valentino Uomo Edt Erkek Parfüm
Erkek Parfüm
Valentino Uomo Edt Erkek Parfüm

Valentino erkeği maskülen, çekici, sofistike ve karizmatik bir erkek. Doğal bir cazibeye sahip, çekici olmak için bir çaba sarf etmesine gerek yok. Giyinmeyi seviyor, daima şık tam bir centilmen. Parfüm dehası Olivier Polge imzası taşıyan Valentino Uomo EDT içerik bakımından diğer parfümlerden farklı olarak içerisinde birçok karışımı ve çeşitli kokuların özlerini barındırmakta. Roma'dan gelen erkeksi zarafetin eşsiz kutlaması Uomo'nun şişesinde bir arada.

Devamını Oku
24-02-2021 Azzaro Mademoiselle Edt Kadın Parfüm
Kadın Parfüm
Azzaro Mademoiselle Edt Kadın Parfüm

Genel olarak meyvemsi ve çiçeksi kokuya sahip olan Azzaro Mademoiselle Edt, kelimenin tam anlamıyla Paris zarafetini, özgürlüğünü ve yaşama sevincini yansıtıyor. Muhteşem tasarımı ile baş döndürücü bir etkiye sahip olan Azzaro Mademoiselle meyveli ve çiçeksi kokusuyla harikalar yaratmayı başarırken içeriğiyle bütünleşen duyguları saten fiyonklu zarif şişe tasarımındaki pembesi ve gri tonların, kurdelenin şıklığı adeta göz kamaştırıyor.

Devamını Oku
18-02-2021 Meyvemsi Kokular