İlgili Alt Kategoriler

Blog Son Yazılar

01-01-1970 tarihinde eklendi.
Parfüm alırken yapılacaklar listesinin yanı sıra bir de yapılmayacaklar listesi bulunmaktadır. Bunlara da oldukça dikkat etmek gerekir. Çünkü parfüm ne kadar güzel olursa olsun bunları yaparsanız kokunuz kötü olacaktır.
01-01-1970 tarihinde eklendi.
Parfüm seçerken nasıl bir parfüm kullanılması gerektiği konusunda az çok bilgi sahibi olmak gerekir. Çünkü parfüm kişilik yansıtan bir nesne olduğu için doğru seçim yapmak önemlidir. Bu nedenle de parfüm seçerken bazı özelliklerinizi göz önünde bulundurmanızda fayda vardır. Bu özellikleriniz sayesinde yüzlerce parfüm arasından doğru seçimi yapmanız mümkün olacaktır. Aynı zamanda bu yöntem sayesinde kararsız kalmaktan kurtulacaksınız.
01-01-1970 tarihinde eklendi.
Kokunuz İle Baş Dönderin Erkek yada kadın hangi cinsten olursa olsun herkes karşısındaki insanları etkilemek ister. Karşıdakini etkilemenin en kolay yolu ise kokulardan geçmektedir. Farklı parfüm kokuları deneyerek karşınızdaki insanın başını döndürmeniz mümkündür. İnsan kokusu herkeste kendine özgü olduğu için kendinizi kokunuz ile temsil etmeniz gerekir. Bunun için ise en güzel parfüm kokularını teniniz ile birleştirmeniz gerekecektir.
01-01-1970 tarihinde eklendi.
Herkesinde bildiği gibi koku kişiliğimizin aynasıdır. Kimse kötü kokmak istemez. Bu yüzden parfümleri seçerken kişiliğimize uyan parfümleri seçeriz. Aynı parfüm kokusu her insanda aynı kokmaz. Çünkü kişinin kişilik özellikleri, ten kokusu, ter kokusu her zaman her kişide farklıdır yani kişiden kişiye farklılık gösterir.

%100 GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Tüm alışverişlerinizde güvenle ödeme sağlayabilirsiniz.

KAPIDA ÖDEME İMKANI

Siparişlerinizi,kapıda nakit ve kredi kartına tek çekim olarak ödeme yapabilirsiniz.

KREDİ KARTIYLA ÖDEME

Tüm alışverişlerinizde kredi kartınızla sitemizden tek çekim olarak ödeme yapabilirsiniz.

Kolay alışveriş ve Uygun Ödeme Seçenekleri!

Pratik ve hızlı alışveriş yapabilmeniz için sitemiz profesyonel ekipler tarafından yönetilmektedir. Ürünlerimiz sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda, kullanıcı testlerinden geçerek sunulmaktadır. Doğru yönlendirme ile aramış olduğunuz ürüne, hızlı bir şekilde ulaşmanızı sağlamaktayız. Satın almak istediğiniz ürüne kolaylıkla ulaşabilir ve en uygun ödeme seçeneğini seçerek alışverişinizi sonlandırabilirsiniz.

Mecidiyeköy mah. Mecidiye deresi sok. No:3/A Mecidiyeköy - İst

0850 885 17 02
info@testerparfum.com
Online İşlemler

E-Bülten Aboneliği
    Sosyal Medya'da Takip Et

Bu sitenin tüm hakları saklıdır.

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.