İlgili Alt Kategoriler

Parfümün İnsana Kattıkları

Parfümün İnsana Kattıkları
01-01-1970 tarihinde eklendi.
İnsan evrende tek ve orijinal bir varlıktır. Her şeyi ile genetik olarak farklıdır. Birde bu etkinin yanında yaşamsal aktivitelerinin vücut ile ahengi de atıldığından ortaya tamamı ile kendine has bir insan figürü çıkmaktadır. Anatomik yapı farkı nedeni ile insanların kullandıkları ürünlerden aldıkları verimde bireyler açısından farklılık arz etmektedir. Bir başkasında ya da deneme butonunda görüp beğendiğiniz parfüm sizde aynı etkiyi sağlamayacaktır.

İyi Parfümden Ne Beklemeliyim?

 

 İyi parfüm kişiye has olduğundan yani bireylere göre etkisel bazda değişiklik gösterdiğinden bu konuya titizlikle yaklaşılmalıdır. Kısa bir test yapılmalı ve iki çeşit parfüm hava ya da sabit bir noktaya sıkılmalıdır. Kısa bir süre geçtikten sonra etkilendiğiniz yani kokusunu aldığınız parfüm sizin için en ideal olanıdır ve kimyanızla örtüşmektedir.

 

 Çok geniş seçenekler sunan ve portföyü geniş tester parfüm bu noktada yardımınıza yetişmekte ve anatomik yapınıza en uygun parfümü uygun fiyat ile beğeninize sunmaktadır.

 

 Parfüm Pahalı mı Olmalıdır?

 

 Her zaman geçerli olan slogan şudur. Kalite her dönem pahalı olacak siye bir şey yoktur. outlet parfüm her yönü ile kendine has nitelikte olup kullanımda sıkıntılara karşı da daima korumamız altındadır. Bunda farklılık arz eden şişi ve ambalajdaki küçük değişimler kaynaklıdır.

 

 Orjinali Beni Tamamlar mı?

 

 İnsanda kalıcı ve kalıcı olduğu kadar da sağlıklı olan orjinal parfüm hem tarzınız yaratmanız da hem de stilinizde size pozitif bir hava vererek elit kimliğe bürünmenizi sağlayacaktır.

%100 GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Sitemizin güvenlik koruması en üst seviyededir, güvenle ödeme sağlayabilirsiniz.

KAPIDA ÖDEME İMKANI

Siparişlerinizi, kapıda nakit ve kredi kartına tek çekim olarak ödeme yapabilirsiniz.

KREDİ KARTIYLA ÖDEME

Tüm alışverişleriniz de kredi kartınız ile sitemizden tek çekim ve taksitli olarak %5 indirimli ödeme yapabilirsiniz.

Kolay alışveriş ve Uygun Ödeme Seçenekleri!

Pratik ve hızlı alışveriş yapabilmeniz için sitemiz profesyonel ekipler tarafından yönetilmektedir. Ürünlerimiz sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda, kullanıcı testlerinden geçerek sunulmaktadır. Doğru yönlendirme ile aramış olduğunuz ürüne, hızlı bir şekilde ulaşmanızı sağlamaktayız. Satın almak istediğiniz ürüne kolaylıkla ulaşabilir ve en uygun ödeme seçeneğini seçerek alışverişinizi sonlandırabilirsiniz.

Mecidiyeköy mah. Mecidiye deresi sok. No:3/A Mecidiyeköy - İst

0850 885 17 02
Online İşlemler

E-Bülten Aboneliği
    Sosyal Medya'da Takip Et

Bu sitenin tüm hakları saklıdır.

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.