İade ve değişim

Sitemizden alacağınız tüm ürünlerin iade ve değişimini 15 gün içinde koşulsuz olarak yapabilirsiniz. Değişim veya iade yapacağınız ürünü kutulu bir şekilde ve koruma ambalajı ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. Kutusuz ürün değişimi ve iadesi yapılmaz bu konuda lütfen dikkatli olunuz.

 

ÜRÜN DEĞİŞİMİ YAPMAK İÇİN ürünü bize Yurtiçi Kargo ile gönderiniz lütfen.. Yurtiçi Kargo gönderi kodu 195534321, bu kod üzerinden sipariş verilen isim soyisim ile gönderiniz. Aynı firmanın 2 farklı iade kodu çıkacaktır, lütfen size verdiğimiz kod ile gönderiniz aksi taktirde farklı şubeye gidecek ve değişim süreci uzayacaktır. Ürün içerisine not kağıdına hangi ürünle değişim yapmak istiyorsanız ürün stok numarasını yazabilir yada Whatsapp numaramızdan bize iletebilirsiniz 08508851702 Değişim ürün tarafımıza ulaşınca hızlı bir şekilde ürün değişimi yapılır ve tarafınıza gönderilir. (Bizden kaynaklı değişim durumlarında kargo ücreti bize aittir, aksi durumda müşteriye aittir.)

 

ÜRÜN İADESİ YAPMAK İÇİN ürünü bize Yurtiçi Kargo ile gönderiniz lütfen.. Yurtiçi Kargo gönderi kodu 195534321, bu kod üzerinden sipariş verilen isim soyisim ile gönderiniz. Aynı firmanın 2 farklı iade kodu çıkacaktır, lütfen size verdiğimiz kod ile gönderiniz aksi taktirde farklı şubeye gidecek ve iade süreci uzayacaktır. Sitemiz üzerinden kredi kartı ile ödeme yaptıysanız iade kredi kartınıza yapılacaktır. Kapıda ödeme ya da havale yaptıysanız, Ürün içerisine not kağıdına isim soyisim banka ismi ve 24 haneden oluşan iban numaranızı yazabilir, yada Whatsapp numaramızdan bize iletebilirsiniz 08508851702 (Bizden kaynaklı değişim durumlarında kargo ücreti bize aittir, aksi durumda müşteriye aittir.) İade ürün tarafımıza ulaştıktan sonra 15 gün içinde para iadesi belirtmiş olduğunuz hesabınıza iadesi yapılacaktır.