İlgili Alt Kategoriler

Parfümün Diyalogtaki Önemi

Parfümün Diyalogtaki Önemi
01-01-1970 tarihinde eklendi.
İnsanlar birbirileri ile sürekli iletişim halindedirler. Bu insanın sosyal bir varlık olması ilkesine dayanmaktadır. Birebir ilişkiler kişiler arasındaki iletişim; insanın her yönden estetik ve şık olmasını ve karşısında hoş bir izlenim bırakmasını zorunlu kılar. Bu noktada parfümün önemi ve değeri de orta çıkmış olur. İnsanı özellikle de yaydığı koku ve imaj ile tesir halinde bırakan etkili bir parfüm etkileşimde ve karşılıklı diyalogda oldukça önem arz eder.

Parfümde Etki Farklılığı

 

 İnsanlar birbirileriyle her yönlerinden farklıdırlar Bu genetik yapı ile başlayıp kişinin kendisi ile ilgili yaptığı tasarruflarla daha da belirgin bir hale gelir. Bunda kişinin beslenme, giyim, iklim, ilaç kullanımı, alkol sigara gibi alışkanlıklar gibi pek çok etken önemli rol oynar.

 

 Bu maksatla tester parfüm imaj noktasında erkeğe çok şey katan parfümde vizyon ve kalite imalatı ile müşteri profili doğrultusunda ürünler sunar. Bu destek hem şubelerimizde ya da mağazalarımızda ve de telefon ile ulaşmanızda da birebir olarak verilmektedir. Kişiye yönelik bu akım neticesinde alınan fayda da maksimum nitelik kazanır.

 

 Outlet Parfüm ne Demektir?

 

 İnsan her zaman en kaliteli ve en şık malzemeyi kullanmak ister. Aksesuarı kendisine çok şey kattığını ve görselliğinde karşılaşama noktasında önemli olduğunu teyit eder. outlet parfüm kalitesinden ve sağlıklı yapısını asla kaybetmemektedir. Bundan taviz verilmesi söz konusu değildir

 

 Orjinallik Nerde Başlar?

 

 İnsanların ya da canlıların bireyselliği gibi her markanın ürünü de kendine has niteliktedir. Bu markanın yapısını kimliğini teyit eder ve varlığına karinedir. orjinal parfüm her aksamı ile mükemmeli yakalamak adına tasarlanmış; içeriğinde kendi özelliğini aktaran ve bunu da kalıcılık ve sağlık çerçevesinde yapmaktadır.

%100 GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Sitemizin güvenlik koruması en üst seviyededir, güvenle ödeme sağlayabilirsiniz.

KAPIDA ÖDEME İMKANI

Siparişlerinizi, kapıda nakit ve kredi kartına tek çekim olarak ödeme yapabilirsiniz.

KREDİ KARTIYLA ÖDEME

Tüm alışverişleriniz de kredi kartınız ile sitemizden tek çekim ve taksitli olarak %5 indirimli ödeme yapabilirsiniz.

Kolay alışveriş ve Uygun Ödeme Seçenekleri!

Pratik ve hızlı alışveriş yapabilmeniz için sitemiz profesyonel ekipler tarafından yönetilmektedir. Ürünlerimiz sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda, kullanıcı testlerinden geçerek sunulmaktadır. Doğru yönlendirme ile aramış olduğunuz ürüne, hızlı bir şekilde ulaşmanızı sağlamaktayız. Satın almak istediğiniz ürüne kolaylıkla ulaşabilir ve en uygun ödeme seçeneğini seçerek alışverişinizi sonlandırabilirsiniz.

Mecidiyeköy mah. Mecidiye deresi sok. No:3/A Mecidiyeköy - İst

0850 885 17 02
Online İşlemler

E-Bülten Aboneliği
    Sosyal Medya'da Takip Et

Bu sitenin tüm hakları saklıdır.

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.