Kadın Parfümlerinde Kalıcılığın Sırrı

21-01-2021

 

 

Parfümlerin içerisinde belirli oranlarda esanslar ve alkol yer alır. Bu oran doğru bir şekilde ayarlanırsa parfüm kokusu kalıcı olur. Ayrıca her parfümün her insana uymayacağı da unutulmamalıdır. Outlet parfüm ürünlerinde size göre bir parfüm bulduğunuzda teninize uyar ve uzun süre kalıcılığını korur.

 

 Kadın Parfümü Nasıl Seçilir?

 

 Tester kadın parfüm seçenekleri arasından seçim yapacağınızda parfümün içerdiği kokulara bakabilirsiniz. Aqua, fresh gibi tanımlamalar içeren parfümler daha ferah ve hafif kokulardır. Bazı parfümler ise baharat kokularını içerir. Bu kokular biraz daha ağır ve kalıcıdır. Kokunuzla çevrenizdekileri etkileyebilmek için hem kalıcı hem de sizinle uyumlu olacak bir parfüm seçmeniz gerekir.

 

 İlk aşamada parfümün nasıl kokacağı ve kalıcı olup olmayacağı ile ilgili şüpheleriniz olabilir. Bu durumda tester parfüm alarak deneme yapabilirsiniz. Tester olarak satılan parfümler normal parfüm şişesine göre daha küçüktür. Bu şekilde fazla bir maliyet ödemeden parfümü denemiş olursunuz. Beğendiğiniz takdirde büyük boyunu da alabilirsiniz.

 

 Parfüm konusu birçok insan için önemlidir. Güzel kokarak insanların üzerinde olumlu etkiler bırakabilirsiniz. Size uygun bir koku bulduğunuzda daha kalıcı olmasını sağlarsınız. Her gün aynı parfümü kullandığınızda ise o koku sizinle bütünleşir ve daha kalıcı olur.