İlgili Alt Kategoriler

Parfüm Seçimi

Parfüm Seçimi
01-01-1970 tarihinde eklendi.
Parfümler çok eski zamanlardan beri hayatımızda olan çeşitli bitki ve özler sayesinde güzel kokulu olan sıvı losyonlardır. Eski zamanlarda el yapımı parfümler son derece önemliydi. Bitkilerin özlerini çıkartmak, alkol ile karıştırmak, tepkime süresini hesaplamak gibi birçok zorlu süreçten geçerdi. Şimdi ki zamanlar da ise fabrikalarda ve üretim yerlerinde belirlenen kokular oldukça seri bir şekilde üretilmekte ve alıcıya sunulmaktadır.

Parfüm Seçimi Nasıl Yapılmalıdır?

 

 Her koku, her insan üzerinde aynı etkiyi bırakmaz ve kişiden kişiye değişiklik gösterir. Çünkü herkesin teni ve kendine özel kokusu farklı olduğundan parfüm etkisini de farklı gösterecektir. Bu yüzden öncelikle bize yakışan kokuyu bulmalıyız. Parfüm satışı olan yerlerde tester parfüm kullanarak kendi kokumuzu bulabilir ve kendimizi onunla özdeşleştirebiliriz. Aynı zamanda tek başımıza değil de bir arkadaşımız ya da aile fertlerimizden biri ile gitmek fikir alma ve seçim konusunda daha yararlı olacaktır.

 

 Kadın – Erkek Parfüm Seçimi

 

 Bilindiği üzere kadın ve erkek parfümleri her zaman ayrı bir şekilde üretilmektedir. Çünkü kadınlar daha yumuşak kokulara yönelirken, erkekler daha ağır kokuları kendilerine yakıştırmaktadır. Kadın ve erkek parfüm seçimi yaparken ilgili mağazalarda deneme ve tanıtım amaçlı olan tester kadın parfüm ve tester erkek parfüm ile her iki cins de kendine özel parfümü zorlanmadan seçebilmektedir. Kokular her zaman kişiye özel olur ve kişiler her zaman o kokuları ile hatırlanırlar.

%100 GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Sitemizin güvenlik koruması en üst seviyededir, güvenle ödeme sağlayabilirsiniz.

KAPIDA ÖDEME İMKANI

Siparişlerinizi, kapıda nakit ve kredi kartına tek çekim olarak ödeme yapabilirsiniz.

KREDİ KARTIYLA ÖDEME

Tüm alışverişleriniz de kredi kartınız ile sitemizden tek çekim ve taksitli olarak %5 indirimli ödeme yapabilirsiniz.

Kolay alışveriş ve Uygun Ödeme Seçenekleri!

Pratik ve hızlı alışveriş yapabilmeniz için sitemiz profesyonel ekipler tarafından yönetilmektedir. Ürünlerimiz sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda, kullanıcı testlerinden geçerek sunulmaktadır. Doğru yönlendirme ile aramış olduğunuz ürüne, hızlı bir şekilde ulaşmanızı sağlamaktayız. Satın almak istediğiniz ürüne kolaylıkla ulaşabilir ve en uygun ödeme seçeneğini seçerek alışverişinizi sonlandırabilirsiniz.

Mecidiyeköy mah. Mecidiye deresi sok. No:3/A Mecidiyeköy - İst

0850 885 17 02
Online İşlemler

E-Bülten Aboneliği
    Sosyal Medya'da Takip Et

Bu sitenin tüm hakları saklıdır.

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.