İlgili Alt Kategoriler

Orijinal Parfüm Satın Almak Neden Önemlidir?

Orijinal Parfüm Satın Almak Neden Önemlidir?
01-01-1970 tarihinde eklendi.
Parfüm tercihinde orjinal parfum satın almak, değerli bir kriterdir. Günümüzde piyasada ucuz olarak satışa sunulan birçok sahte parfüm bulunmaktadır. Bu parfümler, uzun vadede birçok probleme neden olmaktadır. Ayrıca sahte parfümler, düşük kalitede üretilirler. Ve çeşitli yönlerden değerlendirildiğinde birçok dezavantajları bulunmaktadır.

Orijinal Parfümlerin Avantajları

 

 Orijinal parfümler, sağlıklı ürünlerdir. Üretimleri sırasında doğal kokulardan yardım alınır. İçeriklerinde insan sağlığına ve cildine zarar verecek hiçbir madde bulunmaz. Oysa sahte parfümler, birçok zararlı maddeyi içerir. Bunların sürekli kullanımı, ciltte alerji, solunum yolu problemleri gibi hastalıklara yol açar.

 

 Orijinal parfümler, oldukça etkili ve yoğun bir kokuya sahiptir. Bu parfümler, bir kez sürüldüğünde uzun süre kalıcılığını korur. Hatta kıyafetlere sıkıldığında, kıyafetlerin yıkanma aşamasına kadar kokularını sürdürürler. Bu özellik, tek bir parfüm şişesinin uzun süreli kullanımına imkan tanır. Verdikleri kokular, oldukça kaliteli ve etkileyicidir.

 

 Hangi Parfümler Orijinaldir?

 

 Parfüm satışında bulunan merkezlerde outlet parfüm veya tester başlığı altında bazı parfümlerle karşılaşmak mümkündür. Aslında bu başlıklarda satışa sunulan ürünlerin hepsi, orijinal markalara aittir. Outlet ürünler, yalnızca parfüm kapağında, şişesi veya ambalajında ufak hataya sahiptir. Bu sebeple daha düşük fiyatlarla satışa sunulur.

 

 Bir tester parfüm ise, orijinal bir parfümün denenmesi amacıyla üretilir. Şişesi ve ambalajı asıl parfüme benzemez. Şişesinde "satılmaz" ifadesi yer alır. Ancak içerik itibariyle orijinal bir parfümdür. Parfüm satın alırken, bu ürünleri güvenle seçebilirsiniz.

%100 GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Tüm alışverişlerinizde güvenle ödeme sağlayabilirsiniz.

KAPIDA ÖDEME İMKANI

Siparişlerinizi,kapıda nakit ve kredi kartına tek çekim olarak ödeme yapabilirsiniz.

KREDİ KARTIYLA ÖDEME

Tüm alışverişlerinizde kredi kartınızla sitemizden tek çekim olarak ödeme yapabilirsiniz.

Kolay alışveriş ve Uygun Ödeme Seçenekleri!

Pratik ve hızlı alışveriş yapabilmeniz için sitemiz profesyonel ekipler tarafından yönetilmektedir. Ürünlerimiz sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda, kullanıcı testlerinden geçerek sunulmaktadır. Doğru yönlendirme ile aramış olduğunuz ürüne, hızlı bir şekilde ulaşmanızı sağlamaktayız. Satın almak istediğiniz ürüne kolaylıkla ulaşabilir ve en uygun ödeme seçeneğini seçerek alışverişinizi sonlandırabilirsiniz.

Mecidiyeköy mah. Mecidiye deresi sok. No:3/A Mecidiyeköy - İst

0850 885 17 02
info@testerparfum.com
Online İşlemler

E-Bülten Aboneliği
    Sosyal Medya'da Takip Et

Bu sitenin tüm hakları saklıdır.

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.