İlgili Alt Kategoriler

Parfümün Her İnsanda Farklılığı

Parfümün Her İnsanda Farklılığı
01-01-1970 tarihinde eklendi.
Her insan orijinaldir; ve karakter olarak da başkalarından tamamı ile farklıdır. Bu bilimsel manada kanıtlanmıştır. Farklılığa neden olarak; genetik etki, yeme içme, hastalıklar, iklim ve doğal şartların etkisi gibi insan bedeni ve kimyasına etki eden pek çok unsur da sonradan kendisine ilave ettiği ve kimyasını şekillendirdiği etmenlerdendir.

İnsanın dengeli beslenmesi ya da beslenmesi yağ dokusu, cildi, mustarip olduğu gibi hastalıklar farklılığı biçimlendirir. Bu da aynı eğitimde olduğu gibi seviye farkını ortaya çıkarmakta ve kullanılan üründen eşit verim alınmasını imkansızlaştırmaktadır. Bunda hem ürüne vücudun verdiği tepki hem de genetik ve yaşamsal tercihlerin etkisidir.

 

 Neden Aynı Etki Sağlanmamaktadır?

 

 Her insanda kullanılan ürünü etkileyici ve onu biçimlendirici koku izi bulunur. Bu kokuya neden olanlar genetik etkilerin yanında büyük itibari ile insanın kendisi kaynaklı olan yeme, içme, ilaç, stres durumu gibi faktörlerdir. Bu farklılığın neticesi olarak da tester parfüm her insanda farklı sonuç verecektir. Parfüm etkisinde cildin yapısı da oldukça önem arz etmektedir. Ciltteki fazla yağ tabakası ve gözenekler outlet parfüm den alınan neticeyi etkileyecektir.

 

 Yıllar Sonra Kokunun Farklılaşması

 

 Zamana bağlı olarak insanın anatomik yapısı da hali ile değişmektedir .Bunda hem kullanılan ilca ya da uyguladığınız farklı beslenme stilinin etkisi büyüktür. Bu nedenle orjinal parfüm kimya değişikliğinden bahisle insandaki etkisi zaman içerinde değişiklik göstermesi kaçınılmaz olacaktır. İlaç ve diyetin insanda yeni kimyasallar üretmesi kaynaklıdır.

%100 GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Sitemizin güvenlik koruması en üst seviyededir, güvenle ödeme sağlayabilirsiniz.

KAPIDA ÖDEME İMKANI

Siparişlerinizi, kapıda nakit ve kredi kartına tek çekim olarak ödeme yapabilirsiniz.

KREDİ KARTIYLA ÖDEME

Tüm alışverişleriniz de kredi kartınız ile sitemizden tek çekim ve taksitli olarak %5 indirimli ödeme yapabilirsiniz.

Kolay alışveriş ve Uygun Ödeme Seçenekleri!

Pratik ve hızlı alışveriş yapabilmeniz için sitemiz profesyonel ekipler tarafından yönetilmektedir. Ürünlerimiz sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda, kullanıcı testlerinden geçerek sunulmaktadır. Doğru yönlendirme ile aramış olduğunuz ürüne, hızlı bir şekilde ulaşmanızı sağlamaktayız. Satın almak istediğiniz ürüne kolaylıkla ulaşabilir ve en uygun ödeme seçeneğini seçerek alışverişinizi sonlandırabilirsiniz.

Mecidiyeköy mah. Mecidiye deresi sok. No:3/A Mecidiyeköy - İst

0850 885 17 02
Online İşlemler

E-Bülten Aboneliği
    Sosyal Medya'da Takip Et

Bu sitenin tüm hakları saklıdır.

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.