İlgili Alt Kategoriler

Parfüm Üretimi Nasıl Yapılır?

Parfüm Üretimi Nasıl Yapılır?
01-01-1970 tarihinde eklendi.
Parfümler bizim güzel kokmamızı sağlayan ve tenimize kalite katan en önemli ürünlerden biridir. Parfümler çok eski zamanlardan bu yana çeşitli özlerle oluşturulan karışımların kokusuyla elde edilen sıvı alkollü bir madde olarak hayatımızda ki yerini almış bulunmaktadır.

Parfüm ve El İşçiliği

 

 Bir ürün üretirken verilen emek o ürünü yücelten en önemli faktörlerden biridir. Eski zamanlar da toplanan bitki ve özlerin el emeği ile kokusu çıkartılarak parfüm yapılmaktaydı. El işçiliğinde oldukça zorlu süreçleri olan parfüm üretimi günümüzde ise kendini fabrikalara ve imalathanelere bırakmıştır.

 

 Gelişen teknoloji ve bilim sayesinde kimya laboratuvarlarında yapılan güvenli çalışmalar ile örnekler oluşturularak, parfümün direkt olarak seri üretimine başlanmaktadır. Daha sonra alıcısıyla buluşan parfümlerin seçimi daha kolay olması açısından tester parfüm kullanılmaktadır. Tester kadın parfüm ve tester erkek parfüm ürünlerini ilgili mağazalarda bulabilir ve kendinize ait o özel kokuyu da seçebilirsiniz.

 

 Parfüm Üretimi Sırasında Dikkat Edilmesi Gereken Unsurlar

 

 Öncelikle iş sağlığı ve güvenliği parfüm üretiminde her şeyden önce gelmektedir. Parfüm üretimi yapılarken zararlı reaksiyonlara sebep olabilecek bazı maddeler kullanılmaktadır. Bu yüzden parfüm üretiminin mutlaka uzman kişiler ya da firmalar tarafından yapılması ve doğru bileşenlerle hazırlanması gerekmektedir. Gerekli teçhizat ve ortam ayarlandıktan sonra üretimine başlanan parfüm, genellikle kamuoyunun ve alıcının tercihlerine göre üretiminde değişiklik göstermekte ve çoğunluğun tercih edebileceği şekilde üretimlerine devam etmektedir.

%100 GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Sitemizin güvenlik koruması en üst seviyededir, güvenle ödeme sağlayabilirsiniz.

KAPIDA ÖDEME İMKANI

Siparişlerinizi, kapıda nakit ve kredi kartına tek çekim olarak ödeme yapabilirsiniz.

KREDİ KARTIYLA ÖDEME

Tüm alışverişleriniz de kredi kartınız ile sitemizden tek çekim ve taksitli olarak %5 indirimli ödeme yapabilirsiniz.

Kolay alışveriş ve Uygun Ödeme Seçenekleri!

Pratik ve hızlı alışveriş yapabilmeniz için sitemiz profesyonel ekipler tarafından yönetilmektedir. Ürünlerimiz sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda, kullanıcı testlerinden geçerek sunulmaktadır. Doğru yönlendirme ile aramış olduğunuz ürüne, hızlı bir şekilde ulaşmanızı sağlamaktayız. Satın almak istediğiniz ürüne kolaylıkla ulaşabilir ve en uygun ödeme seçeneğini seçerek alışverişinizi sonlandırabilirsiniz.

Mecidiyeköy mah. Mecidiye deresi sok. No:3/A Mecidiyeköy - İst

0850 885 17 02
Online İşlemler

E-Bülten Aboneliği
    Sosyal Medya'da Takip Et

Bu sitenin tüm hakları saklıdır.

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.