İlgili Alt Kategoriler

Outlet, Tester Ve Orjinal Parfümlerin Kalıcılıkları

Outlet, Tester Ve Orjinal Parfümlerin Kalıcılıkları
01-01-1970 tarihinde eklendi.
Hem kadınlar hem de erkekler için parfümler çok önemli bir yere sahiptir. İlk defa karşılaşılan kişilerin hafızasında kokunuz uzun süre kalacaktır. Aynı zamanda pek çok arkadaşınız da sizi kokunuzdan tanıyacak, hatta aynı parfümü başkasından aldığı zaman da yine hatırına sizi getirecektir. Kimi zaman da parfüm oldukça etkili bir cazibe malzemesi olacaktır. Hal böyle iken insanlar kokuların oldukça önem vermektedirler.

Parfümlerin ​​​​Kokusu Zamanla Değişir Mi?

 ​​​​

 Her parfümde alt nota, orta nota ve üst nota bulunmaktadır. Parfüm ilk sıkıldığı anda aldığımız koku parfümün üst noktasını oluşturur ve kısa süre içinde uçup gider. Genellikle turunç kokuları tercih edilir. Orta nota parfümün asıl karakteristiğini belirleyen kokudur. Üst noktanın ardından ortaya çıkar. Orta nota en uzun süre duyulacak olan kokudur. Genellikle çiçeksi kokular bulundurur. Alt nota, orta notanın etkisini kaybetmeye başladığı anda ortaya çıkan kokulardır.

 

 Tester Kalıcılıkları

 

 Mağazalarda parfümlerin denenmesi için kullanılan tester parfum kalıcılık olarak orjinal parfümlerden farksızlardır. Çünkü içerikleri aynıdır. Sadece kimi zaman tester parfüm şişelerin boyutunda farklılık olabilmektedir. Her

 

 

 Outlet Kalıcılığı

 

 Outlet parfüm dış malzemeleri (özellikle şişesi) birtakım hasara uygulamış parfümlerdir. İçerik olarak orjinal parfümlerden hiçbir farkları yoktur. Dolayısıyla uzun süre kalıcılıklarını koruyabilirler.

 

 Orjinal Kalıcılığı

 

 Kaliteli ve orjinal parfüm çok uzun süre etkisini sürdürebilmektedir. Yine de parfümü bileklere, kol eklemlerin, saçlara ve kulak arkalarına uygulamak kalıcığını arttıran faktörlerdendir.

%100 GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Tüm alışverişlerinizde güvenle ödeme sağlayabilirsiniz.

KAPIDA ÖDEME İMKANI

Siparişlerinizi,kapıda nakit ve kredi kartına tek çekim olarak ödeme yapabilirsiniz.

KREDİ KARTIYLA ÖDEME

Tüm alışverişlerinizde kredi kartınızla sitemizden tek çekim olarak ödeme yapabilirsiniz.

Kolay alışveriş ve Uygun Ödeme Seçenekleri!

Pratik ve hızlı alışveriş yapabilmeniz için sitemiz profesyonel ekipler tarafından yönetilmektedir. Ürünlerimiz sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda, kullanıcı testlerinden geçerek sunulmaktadır. Doğru yönlendirme ile aramış olduğunuz ürüne, hızlı bir şekilde ulaşmanızı sağlamaktayız. Satın almak istediğiniz ürüne kolaylıkla ulaşabilir ve en uygun ödeme seçeneğini seçerek alışverişinizi sonlandırabilirsiniz.

Mecidiyeköy mah. Mecidiye deresi sok. No:3/A Mecidiyeköy - İst

0850 885 17 02
info@testerparfum.com
Online İşlemler

E-Bülten Aboneliği
    Sosyal Medya'da Takip Et

Bu sitenin tüm hakları saklıdır.

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.