İlgili Alt Kategoriler

Duyguların Başlangıcı Koku

Duyguların Başlangıcı Koku
01-01-1970 tarihinde eklendi.
Hastane,tuvalet,fabrika ve benzeri bir çok yerin kendisine has kokusunu olduğunu hepimiz biliriz. Hepimiz ''burası hastane gibi kokuyor'' tarzı cümleler kurmuşuzdur. Bu ne demek hiç düşündünüz mü ? Hastanede olmasınız bile sadece aldığınız koku ile hastaneyi hatırlıyorsunuz veya hastane kokusunu alabiliyorsunuz.

 

 Bu aynı zamanda kokunun hafızaya işlediğinin bir kanıtıdır. İşte bu yüzden hepimiz arkadaşlarımızın, sevgilimizin, ailemizin kokusunu da istemesekte hafızamıza kazıyoruz. Peki hangimiz birilerinin hafızasında kötü bir koku olarak kalmak ister?

 

 Akılda Kalmanın Püf Noktası Koku

 

 Hafızamızda pek çok yerin ve kişinin kokusunun bulunduğuna hem fikirsek neden akıllarda kötü bir koku olarak kalalım. Mesela bir koku duyulduğunda akıllara sizin gelmeniz bu onun kokusu denmesi muhteşem bir şey değil mi ? Bütün bunlar için tek bir şey yetiyor o da güzel bir kokuya sahip olabilmeniz.

 

 İşte burada iş tamamen zevkinize kalıyor. Peki ya ama zevkiniz kötüyse? O zamanda kaliteli parfümlerle durumu kurtarabilirsiniz. Bu anlamda tester parfüm önemli bir yer kazanabilir hayatınızda. Çünkü tester erkek parfüm veya tester kadın parfüm insanlar tarafından en çok beğenilen parfümlerden.

 

 İyi Parfümün Sırları

 

 Parfümünüzün çok güzel kokması kalıcı olmadıktan sonra hiç bir şey ifade etmez. O yüzden iyi bir parfüm güzel kokmasının yanında kalıcıdır. Dolayısıyla iyi bir parfümün en önemli sırrı güzel kokması ve kalıcı olmasıdır. Tester parfümün kalıcılığı sayesinde hem etki alanınız genişlerken hemde parfümün uzun süre bitmemesi büyük bir avantaj olmakta.

%100 GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Sitemizin güvenlik koruması en üst seviyededir, güvenle ödeme sağlayabilirsiniz.

KAPIDA ÖDEME İMKANI

Siparişlerinizi, kapıda nakit ve kredi kartına tek çekim olarak ödeme yapabilirsiniz.

KREDİ KARTIYLA ÖDEME

Tüm alışverişleriniz de kredi kartınız ile sitemizden tek çekim ve taksitli olarak %5 indirimli ödeme yapabilirsiniz.

Kolay alışveriş ve Uygun Ödeme Seçenekleri!

Pratik ve hızlı alışveriş yapabilmeniz için sitemiz profesyonel ekipler tarafından yönetilmektedir. Ürünlerimiz sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda, kullanıcı testlerinden geçerek sunulmaktadır. Doğru yönlendirme ile aramış olduğunuz ürüne, hızlı bir şekilde ulaşmanızı sağlamaktayız. Satın almak istediğiniz ürüne kolaylıkla ulaşabilir ve en uygun ödeme seçeneğini seçerek alışverişinizi sonlandırabilirsiniz.

Mecidiyeköy mah. Mecidiye deresi sok. No:3/A Mecidiyeköy - İst

0850 885 17 02
Online İşlemler

E-Bülten Aboneliği
    Sosyal Medya'da Takip Et

Bu sitenin tüm hakları saklıdır.

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.