İlgili Alt Kategoriler

Blog Son Yazılar

01-01-1970 tarihinde eklendi.
Bir kadın veya erkeğin üzerine yakışan kokuyu seçmesi ve bu kokyu kendileriyle özdeşleştirmesi zordur. Hemen hemen her firma, kendi kokularını denemeleri için ufak tester parfümler üreterek, müşterilerini kendilerine bağlamak için kıyasıya bir yarış içerisine girmiştir. Bu tester parfüm sayesinde, parfümün kendi şişesini açmadan, kokuyu duymanız için size seçenekler sağlanmıştır.
01-01-1970 tarihinde eklendi.
İnsanların çoğu yıllarca en iyi parfümü aramaya çalışırlar. Bulmak istedikleri parfüm hem uygun fiyata olmalı hem de sevecekleri bir koku olmalıdır. Bu sebeple iyi bir parfüm satış firmasına ihtiyaçları vardır. Bu konuda Tester Parfüm web sitesi her zaman en ön sırada durur. Yıllardır parfüm sektöründe hizmet vererek insanların en iyi kokularla buluşmasını sağlamıştır. İndirimleri ve düşük ücretleri sayesinde her insanın bütçesine göre tester parfüm seçeneklerine sahiptir.
01-01-1970 tarihinde eklendi.
Bir parfüm bana en fazla ne verebilir ki diye düşünüp küçümsemeyin derim. Belki bir kariyer belki bir sevgili belki bir ilgi, iltifat ve daha pek çok şey kazandırabilir. Bir düşünün sokakta yürürken yanınızdan geçen birinin güzel bir kokusu hiç dikkatinizi çekmedi mi? Mesela toplu taşımada o kalabalıkta birilerinden gelen güzel bir koku almadınız mı hiç?
01-01-1970 tarihinde eklendi.
Günlük hayatta çalışma temposu içerisinde ya da normal yaşam süremiz içerinde terlemeler olmaktadır. Tenimizin ter kokusu başka insanları rahatsız edebilir. Bu durumla ilgili sık sık karşı karşıya kalabiliyoruz. Bu durumu bertaraf etmek için ya banyo yapmalıyız, ki çalışma hayatında olanlar için güç bir durum, ya da parfüm ya da deodorant ile bu kokularımızı gidermeliyiz.

%100 GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Sitemizin güvenlik koruması en üst seviyededir, güvenle ödeme sağlayabilirsiniz.

KAPIDA ÖDEME İMKANI

Siparişlerinizi, kapıda nakit ve kredi kartına tek çekim olarak ödeme yapabilirsiniz.

KREDİ KARTIYLA ÖDEME

Tüm alışverişleriniz de kredi kartınız ile sitemizden tek çekim ve taksitli olarak %5 indirimli ödeme yapabilirsiniz.

Kolay alışveriş ve Uygun Ödeme Seçenekleri!

Pratik ve hızlı alışveriş yapabilmeniz için sitemiz profesyonel ekipler tarafından yönetilmektedir. Ürünlerimiz sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda, kullanıcı testlerinden geçerek sunulmaktadır. Doğru yönlendirme ile aramış olduğunuz ürüne, hızlı bir şekilde ulaşmanızı sağlamaktayız. Satın almak istediğiniz ürüne kolaylıkla ulaşabilir ve en uygun ödeme seçeneğini seçerek alışverişinizi sonlandırabilirsiniz.

Mecidiyeköy mah. Mecidiye deresi sok. No:3/A Mecidiyeköy - İst

0850 885 17 02
Online İşlemler

E-Bülten Aboneliği
    Sosyal Medya'da Takip Et

Bu sitenin tüm hakları saklıdır.

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.