İlgili Alt Kategoriler

Blog Son Yazılar

01-01-1970 tarihinde eklendi.
İnsan evrende tek ve orijinal bir varlıktır. Her şeyi ile genetik olarak farklıdır. Birde bu etkinin yanında yaşamsal aktivitelerinin vücut ile ahengi de atıldığından ortaya tamamı ile kendine has bir insan figürü çıkmaktadır. Anatomik yapı farkı nedeni ile insanların kullandıkları ürünlerden aldıkları verimde bireyler açısından farklılık arz etmektedir. Bir başkasında ya da deneme butonunda görüp beğendiğiniz parfüm sizde aynı etkiyi sağlamayacaktır.
01-01-1970 tarihinde eklendi.
Her insan orijinaldir; ve karakter olarak da başkalarından tamamı ile farklıdır. Bu bilimsel manada kanıtlanmıştır. Farklılığa neden olarak; genetik etki, yeme içme, hastalıklar, iklim ve doğal şartların etkisi gibi insan bedeni ve kimyasına etki eden pek çok unsur da sonradan kendisine ilave ettiği ve kimyasını şekillendirdiği etmenlerdendir.
01-01-1970 tarihinde eklendi.
İnsanlar birbirileri ile sürekli iletişim halindedirler. Bu insanın sosyal bir varlık olması ilkesine dayanmaktadır. Birebir ilişkiler kişiler arasındaki iletişim; insanın her yönden estetik ve şık olmasını ve karşısında hoş bir izlenim bırakmasını zorunlu kılar. Bu noktada parfümün önemi ve değeri de orta çıkmış olur. İnsanı özellikle de yaydığı koku ve imaj ile tesir halinde bırakan etkili bir parfüm etkileşimde ve karşılıklı diyalogda oldukça önem arz eder.
01-01-1970 tarihinde eklendi.
Her insan; diğerlerinden farklı nitelik taşımaktadır. Bu gerçekten hareketle; insanların seçimi ve anatomik yapısı ile bire bir ilgili olduğundan herkeste farklılık arz eder. Bu gerçekten hareket edildiğinde; insan kendisine en uygun parfümü almak ve hayatında yer etmek adına bilinçlenmeli ve bu eksende harekete geçmelidir.

%100 GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Tüm alışverişlerinizde güvenle ödeme sağlayabilirsiniz.

KAPIDA ÖDEME İMKANI

Siparişlerinizi,kapıda nakit ve kredi kartına tek çekim olarak ödeme yapabilirsiniz.

KREDİ KARTIYLA ÖDEME

Tüm alışverişlerinizde kredi kartınızla sitemizden tek çekim olarak ödeme yapabilirsiniz.

Kolay alışveriş ve Uygun Ödeme Seçenekleri!

Pratik ve hızlı alışveriş yapabilmeniz için sitemiz profesyonel ekipler tarafından yönetilmektedir. Ürünlerimiz sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda, kullanıcı testlerinden geçerek sunulmaktadır. Doğru yönlendirme ile aramış olduğunuz ürüne, hızlı bir şekilde ulaşmanızı sağlamaktayız. Satın almak istediğiniz ürüne kolaylıkla ulaşabilir ve en uygun ödeme seçeneğini seçerek alışverişinizi sonlandırabilirsiniz.

Mecidiyeköy mah. Mecidiye deresi sok. No:3/A Mecidiyeköy - İst

0850 885 17 02
Online İşlemler

E-Bülten Aboneliği
    Sosyal Medya'da Takip Et

Bu sitenin tüm hakları saklıdır.

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.