İlgili Alt Kategoriler

Blog Son Yazılar

01-01-1970 tarihinde eklendi.
Parfüm tercihlerini etkiyen birden fazla sebep bulunmaktadır. Bireyler özel durumlarına göre seçtikleri parfümleri kullanmaktadır. Bu seçimler için kimi zaman maddiyat gözetilmektedir. Kimi zaman ise aranılan tek unsur parfümün tene uyum sağlayıp sağlamadığıdır. Sitemiz tüm kıstaslara uygun bir parfüm seçeneği bulundurmaktadır.
01-01-1970 tarihinde eklendi.
Parfümler ve diğer kokuları yüzyıllardır medeniyetin temelini oluşturuyor. Eski zamanlardan beri insanlar güzelleştirme amacıyla, kendileri hakkında bilgi iletmek ve hatta hatıraları tetiklemek için kokulara güveniyorlardı. Bir parfümü diğerinin üzerine seçmek oldukça kişisel bir aktivite olabilir ve mevcut tercihlerden, geçmiş deneyimlerden ve hatta genetik yapımızdan etkilenebilir. Bir parfümün özel bileşenleri ve bireysel vücut kimyasımızla reaksiyona girdikten sonra kokunun performansı, imza parfümlerim
01-01-1970 tarihinde eklendi.
Tester parfümlerin orijinal parfümlerden bir farkı var mıdır? Neden tester parfüm almalıyız? Bize getirisi ne olacaktır tester parfümlerin?
01-01-1970 tarihinde eklendi.
Tester parfüm ile outlet parfüm orijinal parfümlerdir. Ancak tester parfüm alıcının parfümü test etmesi için yani denemesi için şişelenmiş parfümdür. Üzerinde ?satılmaz? yazısı bulunur. Tester parfüm, orijinal parfüm şişesinde değildir.

%100 GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Tüm alışverişlerinizde güvenle ödeme sağlayabilirsiniz.

KAPIDA ÖDEME İMKANI

Siparişlerinizi,kapıda nakit ve kredi kartına tek çekim olarak ödeme yapabilirsiniz.

KREDİ KARTIYLA ÖDEME

Tüm alışverişlerinizde kredi kartınızla sitemizden tek çekim olarak ödeme yapabilirsiniz.

Kolay alışveriş ve Uygun Ödeme Seçenekleri!

Pratik ve hızlı alışveriş yapabilmeniz için sitemiz profesyonel ekipler tarafından yönetilmektedir. Ürünlerimiz sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda, kullanıcı testlerinden geçerek sunulmaktadır. Doğru yönlendirme ile aramış olduğunuz ürüne, hızlı bir şekilde ulaşmanızı sağlamaktayız. Satın almak istediğiniz ürüne kolaylıkla ulaşabilir ve en uygun ödeme seçeneğini seçerek alışverişinizi sonlandırabilirsiniz.

Mecidiyeköy mah. Mecidiye deresi sok. No:3/A Mecidiyeköy - İst

0850 885 17 02
info@testerparfum.com
Online İşlemler

E-Bülten Aboneliği
    Sosyal Medya'da Takip Et

Bu sitenin tüm hakları saklıdır.

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.