Blog

Aradığınız Tüm Sorular Bloğumuzda!

07-03-2022 Parfümler Ve Kokuları
Kadın Parfüm
Parfümler Ve Kokuları

Her insanın genel olarak iz bırakmak gibi bir isteği bulunmaktadır. İnsanlar bunu konuşarak, davranış şekilleri ile stilleri ile ve en önemlisi kullandıkları koku ile başarabilirler. Çevresinde iz bırakmak için en iyi ve en doğru kokuyu kullanmaktır. Böylelikle kullandığı koku ile etkileşim haline geçer. Başkaları bu kokuyu ne zaman koklasa; aklına o kişi gelir. O yüzden kullandıkları parfüm insanlar için son derece önemlidir.

Devamını Oku
24-02-2022 Tester Ve Orjinal Parfüm Özellikleri
Erkek Parfüm
Tester Ve Orjinal Parfüm Özellikleri

Birçok kişinin sahip olduğu özel eşyalar arasında yer alan en önemli nesnelerden biri de kişinin kullanmış olduğu parfümdür. Kişisel bir ürün olan parfüm herkesin kendine ait kokusu olmaktadır. Kişiler tercih yaparken genel olarak, kişisel özelliklerini sevdikleri kokuları yansıtan parfümleri seçmektedirler. Genelde yaz ve kış mevsiminde de farklı parfüm kokuları kullanmaktadırlar. Parfüm satın alırken farklı satış seçenekleri bulunmaktadır. Bunlar; tester ve orjinal parfüm olarak çeşitlendirilir.

Devamını Oku
02-02-2022 Tam Anlamıyla Tester Parfümler Nedir ?
Kadın Parfüm
Tam Anlamıyla Tester Parfümler Nedir ?

Parfüm günümüzde en çok kullanılan kozmetik ürünleri arasındadır. Özellikle gençler parfümü yoğun bir şekilde kullanmaktadır. Bunun dışında Hemen hemen kadın-erkek herkes tarafından güzel kokma amaçlı kullanılmaktadır. Parfüm ilk olarak Fransa Paris'te üretilmiştir. O günden bugüne üretime aralıksız devam etmektedir. Parfüm dünyanın her yerinde ve tüm milletler tarafından kullanılmaktadır.

Devamını Oku
31-01-2022 Tester parfümler, Ucuz mu ?
Erkek Parfüm
Tester parfümler, Ucuz mu ?

Kokular insanlığından ilk zamanlarından bu yana önemli bir yere sahip olmuştur. İsminiz unutulur ama kokunuz asla. Bir kişi ya da bir olayı anımsamaya çalıştığımızda ilk aklımıza gelen genellikle o şey ile bağdaştırdığımız koku olmaktadır. İlk hatırladığımız şey koku olduğu gibi en son unuttuğumuz şey de birinin ya da bir şeyin kokusudur. En kalıcı imzanız olan kokunun orjinal parfüm ya da tester parfüm olması, kokunuzu akıllara kazıyacaktır.

Devamını Oku