Parfüm

Yves Saint Laurent Supreme Bouquet Edp Kadın Parfüm 75 Ml

Zoom Image
Yves Saint Laurent Supreme Bouquet Edp Kadın Parfüm 75 Ml
1,554.71 TL 10,000.00 TL
Stok Kodu :3058
Kategori :Parfüm

Yves Saint Laurent Supreme Bouquet Edp Kadın Parfüm 100 ML

Doğunun gizeminden ve zenginliğinden ilham alan lüks ve şehvetli bir parfüm.

Dominique Ropion ve sümbülteber ne zaman yan yana gelse beni bir heyecan basar.Çünkü bu notayı onun kadar iyi yorumlayan başka bir kişi görmedim. Hatta Carnal Flower ile beni sümbültebere aşık eden kişidir kendisi. Bunun haricinde Portrait of A Lady, Jasmin Marzipane, Mugler Alien, Givenchy L'interdit, VR Flowerbomb gibi ustaca işlediği ve kalburüstü diyeceğimiz çiçek parfümlerinin tasarımcısı. Yani çiçekleri konuşturan adam.

YSL Supreme Bouquet; Sümbülteberin başrolde olduğu, sulu ve tatlı meyvelerin kremsi çiçeklerle beraber mükemmel harmanlandığı bir sanat eseri. Işıltılı, pürüzsüz ve ihtişamlı bir çiçek buketi.

Pembe biber, bergamot ile ışıltılı bir başlangıcın ardından meyve ağaçlarıyla dolu bir çiçek tarlasında buluyorsunuz kendinizi. Beyaz kıyafetinizle, yeşil çimlerin üzerinde çıplak ayaklarla sümbülteberler, yaseminler ve sarı çiçekler arasında koşmak gibi… Meyvelerin tatlı kokularını, çiçeklerin mis gibi havasını içinize çekmek gibi… Bitmesini istemeyeceğiniz mutlu bir rüya adeta.

Her mevsime yakışan yapısıyla baş ucu diye tabir edeceğimiz bir parfüm Supreme Bouquet. İltifatları üzerinizde toplayacak, kalıcılığı ve farkedilirliği ile sizi yarı yolda bırakmayacak dikkat çeken ve son derece dişi bir parfüm.

Havale / EFT (%5) :1,476.97 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

VadeAy/Ödeme Toplam
4 X
408.07 TL
1,632.29 TL
5 X
329.57 TL
1,647.84 TL
6 X
277.23 TL
1,663.38 TL

EN ÇOK SATANLAR