İlgili Alt Kategoriler

Tester Parfümünün Doğru Kullanım Şekli Nasıl Olmalıdır?

Tester Parfümünün Doğru Kullanım Şekli Nasıl Olmalıdır?
01-01-1970 tarihinde eklendi.
Her Parfüm ürününde olduğu gibi Tester perfümü de düşten sonra kullanılmalıdır. Bunun nedeni insanlar duş yaptıklarından sonra sıcak su nedeni ile kan dolaşımlarının hızlı bir şekilde akması ve insanların vücutlarındaki kan ısısının yüksek olmasıdır. İnsanın kanı ne kadar hızlı akarsa o kadar tester parfüm ürünün kokusu kalıcı olmasının yanı sıra tester kokusunda bir değişiklik olmamasına da neden oluyor.

 Yani temiz ve kan dolaşımı hızlı olan vücut, hem tester parfümünün kokusunda bir değişiklik yapmaz hem de konunun kalıcı olmasını sağlıyor. Tester Parfümün kalıcılığı için dikkat edilmesi gereken bir diğer nokta da vücudun doğru bölgelerine kullanılmasıdır. Tester parfüm öncelikle kulak arakasına sıkıldıktan sonra her iki bilek ile diz arkalarına sıkılmalıdır.

 

 Orjinal Outlet Parfüm

 

 Outlet parfüm ürünü, hoş kususu sayesinde tüm dikkatleri kullanıcısına üzerine çekmeyi başaran ve kalıcılığı ile de kolaylık sağlayan Orijinal bir parfüm üründür. Ancak outlet parfüm ürününün tek kusuru şişelendiği esnada fark edilmeyecek kadar bir hasara mağdur kalan bir üründür.

 

 Outlet parfüm ürünü, hem uygun fiyatı hem de orjinali ile hiçbir farkı olmamasından dolayı orjinal parfüm markalarının arasında en çok satılan parfüm ürünlerinden bir tanesidir. Yani eğer kişi kusursuz paketlenmiş bir orijinal parfüm ürününü alma imkanı yoksa Outlet parfüm ürününü rahatlıkla satın alabilir. Çünkü kokusunda hiçbir kusuru olmayan ve orjinali ile aynı özellikleri taşıyan bir üründür.

%100 GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Sitemizin güvenlik koruması en üst seviyededir, güvenle ödeme sağlayabilirsiniz.

KAPIDA ÖDEME İMKANI

Siparişlerinizi, kapıda nakit ve kredi kartına tek çekim olarak ödeme yapabilirsiniz.

KREDİ KARTIYLA ÖDEME

Tüm alışverişleriniz de kredi kartınız ile sitemizden tek çekim ve taksitli olarak %5 indirimli ödeme yapabilirsiniz.

Kolay alışveriş ve Uygun Ödeme Seçenekleri!

Pratik ve hızlı alışveriş yapabilmeniz için sitemiz profesyonel ekipler tarafından yönetilmektedir. Ürünlerimiz sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda, kullanıcı testlerinden geçerek sunulmaktadır. Doğru yönlendirme ile aramış olduğunuz ürüne, hızlı bir şekilde ulaşmanızı sağlamaktayız. Satın almak istediğiniz ürüne kolaylıkla ulaşabilir ve en uygun ödeme seçeneğini seçerek alışverişinizi sonlandırabilirsiniz.

Mecidiyeköy mah. Mecidiye deresi sok. No:3/A Mecidiyeköy - İst

0850 885 17 02
Online İşlemler

E-Bülten Aboneliği
    Sosyal Medya'da Takip Et

Bu sitenin tüm hakları saklıdır.

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.