Tester Parfüm Nedir?

04-10-2022

Tester Parfüm Nedir?

Tester Parfüm Nedir ?

Tester parfüm nedir adından da anlaşılacağı üzere denemek amacıyla üretilmiş bir parfümdür. Satışa sunulan diğer parfümlerin deneme yoluyla birçok insan tarafından mağazada gelip geçildikçe ürünün tüketilmesini önler. Aynı zamanda ürünün kokusu hakkında fikir sahibi olmayı sağlayan bir nevi aracıdır. Satın alınacak olan parfüm hakkında fikir sahibi olmayı sağlayan, açıklamasıyla tester parfümün ne olduğunu açıklamış bulunuyoruz. Herkesin bildiği gibi dünyanın en meşhur parfümleri halka hitap edemiyor. Kısacası toplumun sadece belirli bir kesimi bu meşhur parfümlerin orijinallerini alacak durumda. Bu sebepten ötürü bizler Tester Parfüm ekibi olarak sizler için bu orijinal servet değerindeki parfümlerin orijinal tester parfümlerini, tesdarik ederek online mağazamız olan www.testerparfum.com üzerinden siz değerli müşterilerimize pazarlamaktayız. Tester parfümü her ne kadar açıklasak da yine de müşterilerimizin aklına takılan bazı sorular vardır. İşte sıkça sorulan sorular arasında bulunan sorular:

 1. Peki bizlerin sizlere sunduğu orijinal tester parfümler ne anlama gelir?
 2. Aslında bir servet değerinde olan bu parfümlerin testerları olan orijinal tester parfümler alınabilir mi?
 3. Alınıp kullanılacak olan orijinal tester parfümler sağlığa zararlı mı?
 4. Orijinal tester parfüm satışı neden yapılır?
 5. Gelenksel yöntemlerle satışı yapılan tester parfüm ile tester parfüm online satışı arasında ne fark var?
 6. Tester parfümlerin orijinal parfümlerden farkları nedir? Şimdi bu soruların cevaplarını verelim. İşte sorularımız ve cevapları:
 7. Peki bizlerin sizlere sunduğu orijinal tester parfümler ne anlama gelir? Cevap: Orijinal tester parfümlerinin anlamı sağlığınıza zarar vermeden servet değerindeki parfümlerin kalitesini uygun fiyattan toplumun geneline yaşatmaktır. Kaliteyi ucuza sunarak ürünü toplumun belirli bir kesiminden alıp, toplumun geneline hitap edecek düzeye çıkartıyoruz. Kısacası tester parfüm nedir sorusunun cevabı toplumun geneline sunulan kaliteli parfümdür.
 8. Aslında bir servet değerinde olan bu parfümlerin testerları olan tester parfümleri alınabilir mi? Cevap: Genellikle kaliteli parfümleri ucuza mal edip tüketmek isteyen tüketiciler güvendikleri ve emin oldukları online mağazalardan tester parfüm almaktadırlar. Güvenilir ve kaliteden ödün vermeyen bizim gibi sitelerde normalde bir servet ödeyerek alabileceğiniz parfümlerin tester parfümlerini uygun fiyatlardan alıp tasarruf yapabilirsiniz.
 9. Alınıp kullanılacak olan orijinal tester parfümler ne kadar sağlıklıdır? Cevap: Eğer geleneksel yöntemlerle pazarlama yapan dükkanlarda merdiven altı satılan tester ürünlere yer verilirse, bu ürünleri satan esnaflar her ne kadar tanıdık olsa da bu ürünlerden dolayı sağlınıza zarar verebilir. Ancak geniş kapsamlı araştırma yapıp, sonrasında bizlerin yapmış olduğu gibi seçici bir şekilde satacağı ürünleri seçip, tedarik ederek pazarlarsa kimsenin sağlığı ile oynamaz. Online mağazamızı kurduğumuzdan bu yana, tek bir müşterimizden olumsuz tepki ya da mesaj almadık. Kısacası ürünlerimiz sağlık dostudur. Orijinal tester parfümler sağlığa zararlı değilken merdiven altı satılan tester ürünler sağlığınızı tehdit edebilir.
 10. Orijinal tester parfüm satışı neden yapılır? Cevap: Dünyaca ünlü orijinal parfüm markalarının fiyatları, ne yazık ki sadece yüksek zümredeki kişiler ve ailelere hitap etmektedir. İşte böylesi bir durumda devreye giren ekibimiz sayesinde kaliteyi uygun fiyattan topluma sunabilmek için www.testerparfum.com online mağazamız üzerinden orijinal tester arfüm satışı yapmaktayız.
 11. Geleneksel yöntemlerle satışı yapılan tester parfüm ile tester parfüm online satışın arasında ne fark var? Cevap: Tester parfüm online satışın geleneksel yöntemlerle yapılan tester parfümün satışından farkı daha kapsamlı denetime maruz kalışı ve internet ortamında anlık olarak rakiplerle daha fazla rekabet ortamında bulunmaya maruz kalması. Detaylı bir şekilde denetimi yapılan online mağazamızın bir sokakta satış yapmaya çalışan bir esnaftan farkı internette sınırsız müşteri kitlesine seslenmesi sayesinde normalin üzerinde satışın gerçekleşmesi sağlanır. Böylece firma daha fazla kar elde edebilir.
 12. Tester parfümlerin orijinal parfümlerden farkı nedir? Cevap: Tester parümlerin orijinal parfümlerden farkı milim ve fiyat olarak karşımıza çıkar. Kaç milim parfüm istiyorsanız fiyatıo ona göre artar. Ancak orijinal parfümlerde her halükarda servet değerinde ücretlerle karşılaşırsınız. Kısacası tester parfümler orijinal parfümlerle aynı kaliteyi daha uygun fiyattan yaşamanızı sağlar.

Orijinal Tester Parfümlerin Doğru Adresi

Ülkemizde ve dünyada merdiven altı sahte parfümleri orijinal diye tanıtarak kalitesiz ve sağlık açısından zararlı olan bu ürünleri müşterilere satıyorlar. Başka bir açıdan düşünecek olursak uygun fiyata kaliteli ürün arayan tüketicilerin tasarruf anlayışları bazı kişilerce sömürülmektedir. Piyasanın adını lekeleyen bu tip merdiven altı satıcılarla mücadele eden firmamız sizler için güvenilir alışveriş ortamı sunmaktadır. Yediden yetmişe bay bayan tüm müşterilerimizin aradıkları güvenli alışveriş sitesi olmayı başaran sitemiz, kurulduğu günden bu yana uygun fiyattan orijinal parfümlerin satışının yapıldığı doğru adres olmayı başarmıştır. Her kadının ve erkeğin zevkine uygun parfümler her bütçeye göre sitemizde satışa sunulmuştur. Sitemiz www.testerparfum.com sizler için kaliteden ghiçbir zaman ödün vermeden orijinal tester parfümlerin doğru adresi olduğu gibi ilk günden bugüne müşterilerinin öncelikle güvenini sonrasında memnuniyetlerini sağlamayı başarmıştır.

Orijinal Tester Parfüm Pazarı

Orijinal tester parfüm pazarı olan sitemizde aradığınız parfümü piyasanın altındaki fiyattan bulabileceğinize emin olabilirsiniz. Parfümlerimiz orijinal olup her zevke göre değişkenlik göstermektedir. Dünyanın en meşhur markalarının tester orijinal parfümlerini sizlerle uygun fiyattan buluşturuyoruz. Kimi parfümlerimiz ferahlatıcı etkiye sahipken, kimisi afrodizyak katkılı olup baştan çıkarıcı özelliğe sahiptir. Afrodizyak parfümlerimizi genellikle özel günlerinde tercih eden bay bayan tüm müşterilerimizden bugüne kadar hep olumlu ve memnuniyet mesajları almış bulunuyoruz.

Orijinal tester parfüm satan yerler arasında en çok ziyaret edilen ve alışveriş yapılan sitelerin başında gelen sitemiz sayesinde, karlı ve memnun kalacakları alışverişi yapan müşterilerimiz keyif dolu anları yaşamaktadırlar. Gerçek hayatta orijinal parfüm satmak isteyen esnaf arkadaşlarımıza da toptan satışlarımız mevcuttur. Orijinal tester parfümlerin satışını yaparak, müşterisinin sağlığını önemseyen esnaf arkadaşlarımız toptan alışveriş için doğru adrestesiniz. Sizlerde doğru ve dürüst satıcılardan yana olmak istiyorsanız sizleri de iş ortaklarımız arasında görmek isteriz. Siparişinizi bugün verin en uygun ve yakın zamanda adresinize teslim edelim. Siz değerli iş ortaklarımıza ve perakende alışveriş yapmak isteyen tüketicilerimiz bir tık uzaktayız. Haydi sizde müşterilerimiz veya iş ortaklarımız arasında yerinizi alın.

En Çok Satan Ürünlerimiz

Satışını yapmakta olduğumuz ürünler arasında en çok satan ürünlerinlerimiz sırasıyla:

Creed Aventus EDP 100 ml. Erkek Parfüm

Chloe Parfüm Tester Kadın Parfümü

Burberry Kadın Tester Parfüm

Chanel Parfüm Tester

Lancome La Vie Est Belle

Gucci Erkek Parfüm Tester

One Million Parfüm Tester olarak sıralayabiliriz. En çok satan parfümlerimizden olan bu parfümlerin ortak noktaları gayet barizdir. Tüm bu parfümlerin ortak noktaları uzun süre kalıcı olmaları, teninizde herhangi bir alerjiye sebep olmadan sağlıklı ve rahat bir şekilde gittiğiniz yerde kendinize has davranmanızı sağlarlar. Parfümlerimiz sizinle bütünleşip gittiğiniz yerde kokunuzla imzanızı atmanızı sağlar. Parfümünüz içinizden gelen özgüveninizi artırır ve kendinize özgü güçlü bir profil çizmenizi sağlar. Böylece kendinize has davranırsınız. Ayrıca parfümlerimizin tümünde doğal terlemenizi engelleyici herhangi bir madde bulunmamaktadır. Sadece doğal terlemnin sebep olduğu kötü kokuyu önleyerek, yerine zevkinize göre seçeceğiniz kokularımızdan birinin yer almasını sağlarlar. Seçeceğiniz parfümlerimiz arasında uzun süren ferahlık kokusu yerine daha çiçeksi ya da odunsu notaların olduğu parfümlerimizi tercih edebilirsiniz. Ferahlık ya da çiçeksi kokular gündelik hayatta kullanılırken bir tık ağır ama kadınsı veya erkeksi kokuların olduğu parfümlerimizi özel günlerinizde kullanabilirsiniz. Yukarıda sıraladığımız parfümlerimiz arasında hem gündelik hem de özel anlarınızda yanınızda olabilecek parfümler mevcuttur.