Kokunuz Fark Yaratır

21-01-2021

Bu kötü koku ter kokusu veya kötü bir parfüm kokusu olabilir. Ancak bir de yanınınzda ki kişinin harika bir parfüm kokusu olduğunu düşünün. bu kokuyu hissetmek için daha çok yakınlaşabilir yolculuk bitmesin isteyebilirsiniz. Çünkü insanı insana çeken ilk şeylerden birinin koku olduğunu çok kez okumuştum.

 

 Doğru Koku

 

 İnsanlara en büyük tavsiyem doğru ve kaliteli kokuyu bulmaları olacaktır. Ben bu arayışımı tamamlayan biri olarak gerçekten doğru seçimin fark yarattığını söyleyebilirim. Bu aşamada size en çok kolaylık sağlayacak şey tabi ki tester parfüm olacaktır.Tester parfüm ile kendinizi ve çevrenizdekilerin tepkisini gözlemleyebilmek için fırsatınız olabilir. Benim bütün araştırmalarım sonucunda doğru yolun kesinlikle outlet parfüm olduğunu söyleyebilirim. tester kadın parfüm kullanmadan önce parfüm kokum için kimseden iltifat almamıştım. Şimdi fark yarattığımı hissedebiliyorum.

 

 Etkilemenin Yolu

 

 Kokumuz hayatımızın her anında bizledir bu yüzden bize çok şey kazandırır veya kaybettirir. Çiftlerin genellikle sevdiğimin en çok kokusunu seviyorum cümlesi kulaklarımda çınlıyor. Sevdiğimiz birinden uzakta kaldığımızda ilk yaptığımız şey ona ait şeyleri koklamak olmuyor mu? Birinden hoşlandığımız da en güzel kokuyu sıkmak istemiyor muyuz? İşte bütün bunların sebebi insanların en çok etkilendiği şeylerden birinin koku olmasıdır.