İlgili Alt Kategoriler

Koku İnsanı Yansıtır

Koku İnsanı Yansıtır
01-01-1970 tarihinde eklendi.
Herkesinde bildiği gibi koku kişiliğimizin aynasıdır. Kimse kötü kokmak istemez. Bu yüzden parfümleri seçerken kişiliğimize uyan parfümleri seçeriz. Aynı parfüm kokusu her insanda aynı kokmaz. Çünkü kişinin kişilik özellikleri, ten kokusu, ter kokusu her zaman her kişide farklıdır yani kişiden kişiye farklılık gösterir.

TESTER PARFÜM SEÇİMİ

 

 Parfüm alırken önce tester parfüm deneyip tenimize kişiliğimize en çok uyan ve en güzel kokan parfümü seçeriz. Seçerken de en dikkat etmemiz gereken şey kokunun kişiliğe hitap etmesi ve kalıcı olmasıdır.

 

 Birçok parfüm çeşidinin bulunduğu siteden en güzel parfümleri daha uyguna almak için outlet parfüm indiriminden de almanız mümkündür. Sitede bulunan parfümler orjinal parfüm olup, kadın ve erkek parfümü olarak ayrı ayrı da satılmaktadır. En güzel parfümü seçmeniz için de tester parfümleri deneyip satın almanız mümkündür. Sitede bulunan parfümler ve tester parfümler orjinal olduğu için kokusu uzun süre geçmez ve kalıcıdır.

 

 Bu yüzden rahatlıkla satın almak da mümkündür. Gün içinde çok hareketli olduğumuz zamanlarda, uykudan uyandığımızda, terlediğimizde daha güzel kokmak artık bu parfümlerle mümkündür. Çünkü her dakika her saat güzel kokmak her insanın hakkıdır.

 

 SİTENİN SUNDUĞU İMKANLAR

 

 Siteden yaptığınız alışverişlerde belli bir limiti doldurduğunuz takdirde ücretsiz kargo indiriminden de yararlanmanız mümkündür. Ayrıca kapıda nakit ve kredi kartı ile de ödeme yapma kolaylığı da sağlamaktadır.

 

 Sitede güvenli bir şekilde satış yapıldığı için müşterilerine internet üzerinden hızlı ve kolay ödeme imkanı sağlıyor. Siteden yaptığınız alışverişler aynı gün içerisinde kargolanmaktadır. Bu yüzden ürünleriniz hızlı bir şekilde hiç zaman kaybetmeden bulunduğunuz yere kadar kargo yapılmaktadır.

 

%100 GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Sitemizin güvenlik koruması en üst seviyededir, güvenle ödeme sağlayabilirsiniz.

KAPIDA ÖDEME İMKANI

Siparişlerinizi, kapıda nakit ve kredi kartına tek çekim olarak ödeme yapabilirsiniz.

KREDİ KARTIYLA ÖDEME

Tüm alışverişleriniz de kredi kartınız ile sitemizden tek çekim ve taksitli olarak %5 indirimli ödeme yapabilirsiniz.

Kolay alışveriş ve Uygun Ödeme Seçenekleri!

Pratik ve hızlı alışveriş yapabilmeniz için sitemiz profesyonel ekipler tarafından yönetilmektedir. Ürünlerimiz sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda, kullanıcı testlerinden geçerek sunulmaktadır. Doğru yönlendirme ile aramış olduğunuz ürüne, hızlı bir şekilde ulaşmanızı sağlamaktayız. Satın almak istediğiniz ürüne kolaylıkla ulaşabilir ve en uygun ödeme seçeneğini seçerek alışverişinizi sonlandırabilirsiniz.

Mecidiyeköy mah. Mecidiye deresi sok. No:3/A Mecidiyeköy - İst

0850 885 17 02
Online İşlemler

E-Bülten Aboneliği
    Sosyal Medya'da Takip Et

Bu sitenin tüm hakları saklıdır.

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.