İlgili Alt Kategoriler

Denemeyle Gelen Hoşnutluk

Denemeyle Gelen Hoşnutluk
01-01-1970 tarihinde eklendi.
Bir kadın veya erkeğin üzerine yakışan kokuyu seçmesi ve bu kokyu kendileriyle özdeşleştirmesi zordur. Hemen hemen her firma, kendi kokularını denemeleri için ufak tester parfümler üreterek, müşterilerini kendilerine bağlamak için kıyasıya bir yarış içerisine girmiştir. Bu tester parfüm sayesinde, parfümün kendi şişesini açmadan, kokuyu duymanız için size seçenekler sağlanmıştır.

Tester parfüm nedir?

 

 Parfüm firmalarının, satış öncesinde ürününü, müşterisinin deneyebilmesi için özel olarak ürettiği numulerdir. Birçok kozmetik şirketinin raflarında yerini alan tester erkek parfüm ve tester kadın parfüm seçenekleri, sizin, kokunuzu seçme konusunda daha rat bir yol izlemenizi sağlayacaktır.

 

 Tester parfüm kullanımı

 

 Tester parfüm kutularının üzerinde, deneme parfümü olduğunu gösteren yazılar mevcuttur. Yabancı olan bu yazılar, dillere ve han markaya ait olduğuna göre değişiklik gösterse de genel olarak şunlar yazmaktadır;

 

 - Tester

 - Testeur

 - Demoware

 - Demonstrasyon tester

 - Not for sale (satılık değildir)

 

 Bu tester parfümlerin şişeleri, orijinal parfüm şişeleriyle aynıdır. Tester şişesinde herhangi bir fark göremezsiniz. Sadece şişe üzerinde, yukarıda belirttiğimiz yazılar yazar. Tester parfümlerin bir kısmı kapaklıyken, bazıları da kapaksızdır. Bu durum, parfüm firmasına göre değişir. Bu deneme parfümleri, her yerde aynı görünüştedir. Orijinal şişesiyle aynı olmayan tester parfümlerinin, orijinal koku olmadığını anlayabilirsiniz. Örneğin; bir firmada kapaklı olan tester parfümü, diğer bir firmada kapaksız olamaz. Bu tarz ufak ipuçlarıyla, tester parfümlerin de orijinalliğini test edebilirsiniz.

%100 GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Sitemizin güvenlik koruması en üst seviyededir, güvenle ödeme sağlayabilirsiniz.

KAPIDA ÖDEME İMKANI

Siparişlerinizi, kapıda nakit ve kredi kartına tek çekim olarak ödeme yapabilirsiniz.

KREDİ KARTIYLA ÖDEME

Tüm alışverişleriniz de kredi kartınız ile sitemizden tek çekim ve taksitli olarak %5 indirimli ödeme yapabilirsiniz.

Kolay alışveriş ve Uygun Ödeme Seçenekleri!

Pratik ve hızlı alışveriş yapabilmeniz için sitemiz profesyonel ekipler tarafından yönetilmektedir. Ürünlerimiz sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda, kullanıcı testlerinden geçerek sunulmaktadır. Doğru yönlendirme ile aramış olduğunuz ürüne, hızlı bir şekilde ulaşmanızı sağlamaktayız. Satın almak istediğiniz ürüne kolaylıkla ulaşabilir ve en uygun ödeme seçeneğini seçerek alışverişinizi sonlandırabilirsiniz.

Mecidiyeköy mah. Mecidiye deresi sok. No:3/A Mecidiyeköy - İst

0850 885 17 02
Online İşlemler

E-Bülten Aboneliği
    Sosyal Medya'da Takip Et

Bu sitenin tüm hakları saklıdır.

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.