Tester Parfümler Kaç Gün Kalır?

  • |

Tester Parfüm ve Ucuz Parfüm Nasıldır? Kalıcı Parfüm Nasıl Olur?

Tester Parfüm

Tester parfüm orijinal parfümdür ama denemek amacıyla küçük boyutta müşterilere sunulur. Üzerinde satılamaz yazısı vardır. Böylece müşteriler kullanmak istedikleri orijinal parfümleri önceden deneyip kendilerine yakışıp yakışmadıklarını ölçerek karar verirler. Çoğu insan tester parfüm için olumlu bakmazlar ve bunların orijinal olmadığını sahte olduğunu düşünürler. Oysa sahte değillerdir. Ancak bazı satıcılar tester parfüm diye orijinal olmayan parfümler satarlar. Bu yüzden satılan yerlerin güvenilir olması gerekir. Sitemiz güvenilir sitedir. Ürünlerimiz sahte değildir.

Ucuz Parfüm Nasıldır?

Ucuz parfüm aslında orijinal indirime girmiş parfümlerdir. Ancak her ucuz parfüm böyle değildir. Kimi ucuz parfümler sahtedir ve orijinal değildir. Bu yüzden ucuz parfüm için satış yapılan yerlere dikkat edilmeli güvenilir sitelerden alışveriş yapılmalıdır. Kaliteli ve ucuz ama aynı zamanda da orijinal olan parfümlerimizi sitemizden güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz.

Kalıcı Parfüm Nasıl Olur?

Parfümün yakışması kişiye uyması bedenindeki yaralı bakterilere, beslenme şekline, ten kokusuna bağlıdır. Aslında parfüm kişiye özgüdür. Denemeden özellikle 1-2 saat bekleyip vücudun göstereceği tepkiyi görmeden alınmamalıdır.

Kalıcı parfüm sahibi olmak için şu şekilde kullanılması doğrudur:

  • Temiz vücut ve saçlara
  • Kol dirsek içlerine ve diz içlerine
  • Kulak arkasına
  • Elbiseye sıkılır.

Kalıcı parfüm diye bir şey yoktur. Parfümler mevsimine göre ve parfüme göre tekrar tekrar sıkılmalı tazelenmelidir. Nihayetinde parfüm bir kokudur. Eğer mevsim yaz ayı ve hava sıcaksa parfüm çabuk uçar bu yüzden 1-2 saatte bir yenilenmelidir. Nem oranı da parfümün kalıcılığını etkiler. Ancak nemli ortamlarda parfümün koku yayılımı daha iyi olur. Kış mevsiminde ise parfümün kalıcı parfüm olması daha garantilidir. Çünkü onu uçuracak bir hava sıcaklığı yoktur. Genelde woddy ve baharatlı kokular kalıcı parfüm sınıfına girerler.3-4 saat boyunca koku kalabilir. Ama citrus, marine (su) ve  şaftali gibi meyveli parfüm kokuları ise daha hafif ve uçucudur. Daha hızlı ve kolay uçarlar.  Dolayısıyla bu çeşit parfümleri kalıcı parfüm yapmak için 1-2 saatte bir tekrar tekrar sıkılmalı, yenilenmelidir.