En İyi ve En Kalıcı Erkek Parfümleri

  • |

Kozmetik sektörü ülkemizdeki erkeklerin çok fazla alışveriş yaptığı bir sektör değildir. Ancak iş parfüm alışverişine geldiğinde erkekler de en az kadınlar kadar aktifleşmektedir. Çünkü güzel kokmak erkeklerin ve kadınların ortak amaçlarından biridir. Parfüm çeşitleri insanlara güzel kokmanın anahtarını sunmaktadır. Üstelik kullanılan parfümler insanlara sadece güzel kokmak konusunda da yardımcı olmamaktadır. Yapılan araştırmalar güzel kokan insanların kendilerine olan güvenlerinin de arttığını ortaya koymuştur. Bu sayede güzel kokmanın fiziksel ve psikolojik olarak yararlı bir olgu olduğu kanıtlanmıştır.

Parfüm fiyatları insanların güzel kokma ihtiyaçlarını büyük oranda etkilemektedir. Çünkü kaliteli ve orijinal parfümler oldukça fahiş fiyatlara satılmaktadır. Fiyatların artması da insanların taklit ürünlere meyletmesine neden olmaktadır. Ancak replika ürünler ne kadar kaliteli olurlarsa olsunlar insan sağlığını tehdit etmektedirler. Bu nedenle sitemiz taklit ürünlerden uzak durulmasını tavsiye etmektedir. Biz politikamız gereği sitemizde hiçbir taklit parfümün satışına müsaade etmemekteyiz. Parfüm fiyatlarından rahatsız olan kullanıcılar sitemizdeki tester parfümlere göz atabilirler. Sitemizden oldukça uygun fiyatlı kadın ve erkek parfümü temin etmek mümkündür. Üstelik bu ürünlerin tümü orijinal ürün olup belirlenmiş standartların da üzerindedir.

Kalıcı Erkek Parfümleri

Kadınlar gün içinde parfümlerini yenilemek isteseler de erkeklerde durum bu şekilde işlememektedir. Erkeklerin büyük bir bölümü parfümlerini yanlarında taşımamaktadır. Bu nedenden ötürü erkeklerde parfümlerin kalıcı olması kadınlardaki parfüm kalıcılıklarından daha önemli bir unsurdur. Erkek parfüm çeşitlerinde üretimler kalıcılık faktörü göz önünde tutularak yapılmaktadır. Kalıcı erkek parfümlerinin kokuları genel olarak odunsu ve baharat içerikli kokulardan oluşmaktadır. Bu tip içeriğe sahip olan esanslar özellikle kış aylarında ve kapalı mekânlarda tercih edilmektedir. Ayrıca kalıcı erkek parfümlerinin kutularında ‘EDP’ kısaltması ya da Eau De Parfume yazısı bulunmaktadır. Bu yazı ya da kısaltma parfümün yoğunluk oranına işaret etmektedir. Erkekler parfümlerinin üzerinde bu yazılara rastlamışlarsa, parfümlerinin kalıcılıklarından emin olabilirler. Sitemizde en iyi ve en kalıcı erkek parfümlerinin satışı yapılmaktadır. Ayrıca erkeklerin de tercih edebildiği unisex parfümlerin kalıcılıklarının da oldukça uzun sürdüğü bilinmektedir.