Le Labo Santal 33 Edp Ünisex Parfüm

02-04-2021

Le Labo Santal 33 Parfüm Özellikleri:

Odunsu aromatik kategorisinde yer alan Le Labo Santal 33, oldukça karakteristik, koyu ve yoğun bir koku formuna sahip. Fazla detaylı veya derin özelliklere sahip bir parfüm olmasa da değişik bir tarzı olduğunu söyleyebiliriz.

Üst Notlar: Menekşe, kakule, sandal ağacı.

Orta Notlar: Sedir, kehribar, iris.

Alt Notlar: Deri, papirüs, misk.

Le Labo Santral 33; Renkli ve canlı kişiliğe etki eden ve menekşeden gelen mistik havası ile nostaljik bir havayı yaşadığınız hissini verebiliyor.Kakulenin rahatlatıcı hazzıyla enfes dakikaları asla unutmayacaksınız. İris ve ambroks keyfini yaşayarak şehvetin sınırlarını zorlayabilirsiniz.

Uzak diyarların yakın aroması olan sandal ağacı keyifli anlarını tadabilirsiniz.Baharatlı ve odunsu bir kokudan hoşlananların bayılacağı bir koku Santal 33. Parfümün tasarımına Avon, David Beckham, Kenneth Cole, Paris Hilton ve Sarah Jesicca Parker gibi markalara işler yapmış olan parfümör  Frank Voelkl imza atmış.

Frank Voelkl'in hayal gücü bu kokuya karışınca müthiş bir iş çıkmış ortaya. Altında deri ve baharat bulunan karmaşık bir ahşap gibi kokusuyla esrarengiz ve cazibesi çok yüksek bir parfümdür. Çok doğal ve sofistike bir tercih olabilir.

Unisex bir parfüm olan Le Labo Santal 33 için erkek kullanıcı yoğunluğu kadın kullanıcı yoğunluğuna oranla daha fazla diyebiliriz. Çünkü daha maskülen, deri notalı bir yapısı mevcut. Bu özellikle erkeklerin daha çok ilgisini çekiyor olabilir.

Şişe tasarımı da çok ilginç. Şişesi üzerindeki ilaç etiketine benzer etiket çok dikkat çekici ve merak uyandırıcı oluyor. Bu detay dışında oldukça sade, sıradan bir şişe tasarımı mevcut. Kalıcılığı oldukça kaliteli olan kokuyu dört mevsim rahatlıkla tercih edebilirsiniz.