İlgili Alt Kategoriler

tester erkek parfüm

01-01-1970 tarihinde eklendi.
Her mevsimin vazgeçilmezi olan parfüm, gündelik kullanım için vazgeçilmezdir. Bu nedenle parfüm seçimi en az parfümün kokusu kadar önemlidir. Her tende her parfüm aynı kokmamaktadır. Özellikle mevsimsel geçişlerde de parfüm seçimi önemlidir. Bazen bir arkadaşımızın kullandığı parfüm bize güzel gelebilir fakat, bizde güzel güzel kokmayabilir. Bu nedenle seçim yaparken bütün bunlara dikkat etmek gerekmektedir.
01-01-1970 tarihinde eklendi.
Bir parfümün kalıcılığı, dokusu, etken maddesi, hammaddesi kısacası her şey kişiden kişiye değişiklik gösterir. Yani bir parfüm iki farklı kişide iki farklı şekilde kokar. Bu nedenle parfüm satın almadan önce mutlak suret ile o parfümün tester parfüm seçeneklerini denemeli ve öyle satın almalısınız. Çünkü teninizde denemeden kokladığınız bir parfüm size iyi gelse de sonradan kokusu teninizle buluştuğunda beğenmeyeceğiniz bir koku seçeneğine dönüşebilir.
01-01-1970 tarihinde eklendi.
İnsanlar yedikleri ürünleri ter yoluyla da zaman zaman dışarıya atarlar. Ter yoluyla atılan gıdaların içerik maddeleri attığımız terin kokusu ve kıvamını birebir etkiler. Zaman zaman terlediğimizde çok kötü kokular yayıyor olmamızın en önemli nedeni yediğimiz gıdaların içerdiği maddelerdir.
01-01-1970 tarihinde eklendi.
İnsanlar, tester parfümleri, sahte ürünlerle karıştırabiliyorlar. Ancak bilinmesi gerek ki, bu durumda herhangi bir benzerlik yoktur. Çünkü tester olarak üretilen parfümler, orjinali ile daha aynı içerikte hazırlanır ve satılır. Böylece, hem daha düşük, hem de daha kaliteli bir ürün ortaya çıkmış olur.

%100 GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Sitemizin güvenlik koruması en üst seviyededir, güvenle ödeme sağlayabilirsiniz.

KAPIDA ÖDEME İMKANI

Siparişlerinizi, kapıda nakit ve kredi kartına tek çekim olarak ödeme yapabilirsiniz.

KREDİ KARTIYLA ÖDEME

Tüm alışverişleriniz de kredi kartınız ile sitemizden tek çekim ve taksitli olarak %5 indirimli ödeme yapabilirsiniz.

Kolay alışveriş ve Uygun Ödeme Seçenekleri!

Pratik ve hızlı alışveriş yapabilmeniz için sitemiz profesyonel ekipler tarafından yönetilmektedir. Ürünlerimiz sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda, kullanıcı testlerinden geçerek sunulmaktadır. Doğru yönlendirme ile aramış olduğunuz ürüne, hızlı bir şekilde ulaşmanızı sağlamaktayız. Satın almak istediğiniz ürüne kolaylıkla ulaşabilir ve en uygun ödeme seçeneğini seçerek alışverişinizi sonlandırabilirsiniz.

Mecidiyeköy mah. Mecidiye deresi sok. No:3/A Mecidiyeköy - İst

0850 885 17 02
Online İşlemler

E-Bülten Aboneliği
    Sosyal Medya'da Takip Et

Bu sitenin tüm hakları saklıdır.

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.