İlgili Alt Kategoriler

kadın parfüm

01-01-1970 tarihinde eklendi.
İyi bir parfüm nerelerde kullanılır ve nasıl kullanılır diye bir derdiniz varsa henüz Tester parfüm ile tanışmamışsınız diyebiliriz. Çünkü iyi olan ve iyi olmak istediğiniz her yerde kullanmak isteyeceğiniz tek parfüm markası Tester parfümdür. Tester parfümü nerelerde kullanmak istersiniz? İsterseniz sevgiliniz ile görüşmelerinizde kullanabilirsiniz. Çünkü sevgilinizin daha önce hiç bu kadar güzel kokmadığınıza tanık olması sizi çok mutlu edecektir.
01-01-1970 tarihinde eklendi.
Parfümler kokuları itibari ile kullanıldığı ortamda insanlara güzel duygular yaşatmaya sebep olan ürünlerdir. Gazlı bir içeriğe sahip olduğu için kullanımdan kısa bir süre sonra hava ile etkileşime geçerek kullanıldığı ortama yayılmaktadır.
01-01-1970 tarihinde eklendi.
Tester parfüm, parfüm markaları arasında pek bilinmeyen bir markadır. Ancak bu durum markanın yeterli tanıtım ve reklam çalışmasının olmamasından kaynaklanmaktadır.
01-01-1970 tarihinde eklendi.
Aromatik yağların ve esansların çeşitli formüllerle birleşmesinden ortaya çıkan parfüm, güzel kokmayı amaçlamaktadır. Yüzyıllardır kullanıldığı bilinen parfüm kadın,erkek herkes tarafından kullanılmaktadır.

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.