Creed Erolfa Edp Erkek Parfüm

03-05-2021

Creed; Mavi gökyüzü, sakin okyanuslar, kumlu plajlar ve çiçeklerle dolu bir cennet kokusu hayal etti ve Erolfa’yı tasarladı. Tüm Creed kokuları gibi bu da gerçekten güzel, yüksek kaliteli bir koku. 

Ferahlatıcı, canlandırıcı olan bu koku Creed ailesinin yat gezilerinde yaşadıkları mutlu anlardan ilham alınarak üretilmiştir. “Erolfa” ise ailenin isimlerinin baş harflerinden oluşturulmuştur. Bu taze deniz kokusu, açık denizlerde yelken açmanın keyfini çağrıştırıyor. Bu harika parfüm, taze erkeksi bir yaz kokusu.  

Creed Erolfa Edp Parfüm Özellikleri 

Erolfa Yumuşak ve ferah esintiler ile aromatik ve akuatik koku grubuna ait bir parfümdür. 1992 parfüm dünyasına sunuldu. Bu kokunun arkasındaki burun Olivier Creed'dir. 

Üst Nota: Bergamot, portakal ve limon. 

Orta Nota: Menekşe, yasemin, zencefil, biber, siklamen, biberiye. 

Alt Nota: Misk, kişniş, Sandal ağacı, kimyon ve kavun. 

Notalarda üstte turunçgiller ve bergamot, kalpte bitki notaları ve arka planda amber hissi bulunur. Çiçekler ve narenciye ile mükemmel dengelenmiş, biraz tuzlu kavun kokusuna dönüşen oldukça güçlü, narenciye kokularını sevenlerin vaz geçemeyecek olduğu bir lezzet kokusu. 

Açık denizlerin, okyanusların coşkusu ve enerjisini yansıtan bu parfüm sizi heyecana davet ediyor. Adeta sörf yapıyor gibi bir hissiyat. Creed Erolfa ile coşkulu ve enerjik adeta okyanusun tüm heyecanı sizi saracak. Sahilde deniz keyfi yapmayı seven biriyseniz, ferahlatıcı, enerji verici ve canlandırıcı etkiye sahip Erolfa tam size göre bir parfümdür. 

Güzel tuzlu su. Tam bir yaz ve deniz kokusu. Bu muhteşem kaliteli bir parfüm. Hayal kurmaya davet ediyor. Deniz havasının kokusu, teknenin yanlarına çarpan dalgaların ve havadaki kuşların sesleriyle bir teknede olmayı düşündürüyor. Tekneniz mükemmel güneşli bir günde dalgaların arasından geçiyor. 

Bu oldukça özel koku da şıklık, zenginlik ve lüks ahenkle birleşiyor. Creed Erolfa Edp; Eşsiz, zamansız bir klasik. Yoğunluğu mükemmel. Kalıcılığı uzun süreli ve mutlu ediyor. Sıktığınız andan itibaren çevrenizde girdiğiniz tüm ortamlarda dikkat çekiciliğiniz kaçınılmaz. Güçlü koku ertesi gün bile giysilerinizde kendini hissettiren özelliktedir. Akdeniz ferahlığını her an hissetmek için tercihiniz Creed Erolfa olmalıdır.