Tester Parfüm Hakkında Her Şey

  • |

Parfümler kozmetik sektörü içerisinde ayrı bir dünya oluşturmaktadır. Bu dünyanın içinde ise birbirinden farklı terimler bulunmaktadır. Tester parfümler, parfümlerde kullanılan terimlerin başlında gelmektedir. Bu terim hakkında oldukça yanlış düşünceler bulunmaktadır. Ayrıca tester parfümlerin genellikle outlet parfümlerle karıştırıldıkları da bilinmektedir. Sitemiz tester parfüm ürünleri üzerine kurulmuştur. Bu da sitemizde orijinal parfüm satıldığına işaret etmektedir. Müşterilerimizin parfümlerimizin orijinallikleri ile ilgili yersiz endişelere kapılmalarına gerek yoktur.

Öncelikle tester parfümlerin orijinal olduğunu tektar belirtmekte fayda vardır. Bu parfümler bizzat markalar tarafından üretilmektedir. Ayrıca tester parfümlerin içeriklerinde ve şişelerinde raflarda satılan parfümlerden hiçbir farklılık bulunmamaktadır. Parfüm üreten firmalar bu ürünleri parfümlerinin satışlarını artırmak ya da parfümlerini tanıtmak gibi amaçlar çerçevesinde üretmektedir. Bu nedenden ötürü markalar, tanıtım ürünlerinin kutularına ya da şişelerinin üzerine bir takım yazılar iliştirmektedir. Yazılarda ürünün satışının yapılmadığı ya da tanıtım ürünü olduğu belirtilmektedir. Tester parfümler sadece bu değişikliği göstermektedir. Özellikle yazıları kutularında bulunan parfümlerin şişelerinde hiçbir şey bulunmamaktadır. Bu da yazılardan rahatsız olan müşterilerimiz için bulunmaz fırsatlardır. Orijinal ürünleri daha uygun fiyata satın almak için sitemizde satışa sunulan tester ürünlere göz atmanız gerekmektedir.

Tester Parfüm ile Outlet Parfüm Aynı Mıdır?

Tanıtım parfümleri ile outlet parfümleri birbirlerine en çok karıştırılan kavramların başında gelmektedir. İnsanlar iki ürünü de aynı olarak görmektedir. Oysa bu ürünler birbirlerinden farklıdır. Tester ürünleri markalar tanıtım amacı ile üretmektedir. Ancak outlet parfümler normal satış için hazırlanmaktadır. Fakat bu ürünlerde taşıma sırasında veyahut üretimin bir aşamasında sıkıntılar yaşanmaktadır. Genellikle sıkıntılar kutulama esnasında kendini göstermektedir. Bu da kutularında bozukluk olan parfümlerin outlet parfüm olarak nitelendirilmesine neden olmaktadır. Tester parfümlerin şişelerinde ya da kutularında herhangi bir bozukluk yoktur. Bu ürünler orijinal ürünler ile aynı özellikleri taşımaktadır. Tester ürün kullanıcıları gerçekten bir tester ürün aldıklarında bir sıkıntı yaşamayacaklardır. Ancak ülkemizde taklit ürünler tester olarak satışa sunulmaktadır. Bu nedenden ötürü ürünlerin temin yerlerine dikkat edilmelidir. Sitemizde hiçbir taklit parfümün satışına izin verilmemektedir.