Kalıcı Parfüm Nereden Anlaşılır?

  • |

İnsanların kullandıkları parfümler aslında onların iç yaşamları hakkında da ipuçları içermektedir. Bu nedenle parfüm seçimleri aslında kişilerin bir nevi aynası olarak görülmektedir. Kadınların ve erkeklerin parfüm seçimleri için farklı kriterleri bulunmaktadır. Özellikle kadınların parfüm çeşitleri arasından seçim yapmaları oldukça uzun bir süreç gerektirmektedir. Kadınları parfümlerde kokularından ambalajlarına, ambalajlarından şişelerine kadar titiz bir seçim süreci uygulamaktadır. Erkekler ise genellikle kalıcı parfüm arayışlarındadır. Sitemizde her türlü arayışa cevap verecek bir parfüm bulunmaktadır. Orijinal ürünlerimiz aynı zamanda oldukça geniş bir yelpazeye de sahiptir. Bu sebepten dolayı müşterilerimiz aradıkları özelliklerdeki parfümlere kolayca ulaşabilmektedir.

Kalıcı Parfümleri Anlama Yolları

Kalıcı parfümleri kokularından anlamak mümkündür. Bu parfümler diğerlerine göre daha keskin kokulu olarak nitelendirilmektedir. İçlerinde daha fazla esans bulundurdukları için kokularının biraz daha keskin olması normal bir durumdur. Kalıcı parfümlerin anlaşılmasındaki bir diğer yol ise içeriktir. Çünkü pek çok kalıcı parfümde kalıcılığı artırmak için çeşitli baharatlar kullanılmaktadır.

Online alışverişlerde de kalıcı parfümü anlamanın bir takım yolları bulunmaktadır. Markalar parfüm ambalajlarında parfümlerinin kalıcılık derecesini belirtmiştir. Tüm kaliteli markalar için üç farlı kalıcılık derecesi vardır. Kullanıcılar bu farklı derecelere göre parfümlerini seçebilmektedir. En uçucu olarak nitelendirilen parfümlerde Eau De Cologne yazmaktadır. Bu yazı o parfümün kalıcılık derecesinin çok düşük olduğuna işaret etmektedir. Hafif kokulu parfüm aramayan kullanıcıların bu içeriklerden uzak durmaları gerekmektedir. Orta dereceli ya da günlük parfümlerde ise Eau De Toilette yazmaktadır. Bu yazının bulunduğu parfümlerin yoğunlukları bir önceki parfümlere göre daha fazladır. Böylelikle parfümlerin kalıcılık dereceleri de yükselmektedir. Özellikle gündüz kullanımlarında Eau De Toilette parfümlerin tercih edildiği bilinmektedir.

Kalıcılık konusunda en fazla iddia sahibi olan parfümlerde ise Eau De Parfume yazmaktadır. Bu parfümlerin yoğunları bir hayli fazladır. Kokuları da kullanıcılarını uzun süre terk etmemektedir. Böylelikle kalıcı parfüm arayışında olanlar aradıkları parfümleri bulmaktadır. Sitemiz sayesinde kalıcı ve indirimli parfümlerin satışları yapılmaktadır. Kullanıcılar aradıkları özelliklere sahip olan ürünleri sitemizden satın alarak bütçelerine de bir yarar sağlamaktadır.