Hangi Parfümün Orijinal Olduğu Nasıl Anlaşılır?

  • |

Günümüzde parfüm çeşitleri arasına her geçen gün bir yenisi eklenmektedir. İnsanların bu parfüm çeşitleri arasından kendilerine uygun olanını bulmaları bir takım adımlarla gerçekleşmektedir. Ancak taklit olarak üretilen parfümler bireylerin kendileri için uygun olan kokuyu bulma süreçlerini olumsuz olarak etkilemektedir. Çünkü taklit ürünler koku bakımından da kalıcılık bakımından da orijinalleri ile yarışmamaktadır. Sitemiz orijinal parfüm satışı alanında hizmet vermektedir. Orijinal tester parfümü temin etmek isteyen kullanıcıların sitemizden sipariş vermeleri gerekmektedir. Verilen siparişler ise deneyimli personellerimiz sayesinde oldukça kısa sürede kargoya verilmektedir.

Orijinal Parfümler Nasıl Anlaşılır?

Günümüzde her markanın replikasını bulmak mümkündür. Özellikle birinci kalite replika olarak satılan ürünler genellikle dolandırıcılar tarafından orijinal olarak nitelendirmektedir. Ancak replika ürünlerinin orijinal olma ihtimalleri bulunmamaktadır. Bu ürünler sağlık açısından da olumsuz etki yaratmaktadır. Sitemiz müşterileri memnuniyeti ve politikası gereği sattığı tüm parfümlerde orijinalliği gözetmektedir. Böylece müşterilerimiz orijinal ve indirimli parfümleri sitemiz aracılı ile satın alabilmektedir.

Yapılan parfüm alışverişlerinde parfümlerin orijinal olup olmadığını anlamanın farklı yolları bulunmaktadır. Öncelikle orijinal parfümler insan sağlığını düşündükleri için herhangi bir renklendirici madde içermezler. Bu da orijinal parfümlerin şeffafa yakın bir renk içerdikleri anlamı taşımaktadır. Bir parfümde çok fazla renk bulunuyorsa o parfüm yüksek oranda orijinal değildir. Orijinal parfümlerin ambalajlamalarında kusursuzluğa önem verilmektedir. Yani satın alınan parfümün ambalajında bir eğrilik ya da potluk varsa o ürünün orijinalliğinden şüphe etmek gerekmektedir. Seri numaraları da parfümlerin orijinalliklerinin anlaşılması yönünde büyük bir yardımcıdır.

Parfümlerin kalıcılıkları ise başlı başına bir orijinallik emaresidir. Çünkü sahte parfümlerin kalıcı olmadıkları bilinmektedir. Sahte parfümler sıkıldıktan kısa bir süre sonra uçmaktadır. Oysa orijinal parfümlerde durum bu şekilde değildir. Kullanımı doğru olarak gerçekleştirilen orijinal parfümler uzun süre kokularını hissettirmektedir. Özellikle kalıcı parfüm arayan kullanıcıların orijinal parfümlere yönelmeleri tavsiye edilmektedir. Çünkü kalıcılık oranı düşük orijinal parfümler bile kendilerini belli edebilmektedir. Sitemiz ürünlerinin orijinalliğini garantisi altına almıştır. Ürünlerimizin tümü orijinal tester parfüm ürünlerinin bir araya getirilmesi ile oluşturulmaktadır.