En Ucuz Erkek Parfümü Fiyatları

  • |

Ucuz Parfüm Nedir? Parfüm Fiyatları Nedir? Erkek Parfümü

 Antik dönemden beri kadın ve erkek üzerinde oldukça büyük bir etkiye sahip olan parfüm dini törenlerde bile kullanılmaktaydı. Ortaçağda ise banyo alışkanlığı olmayan toplumlarda pis kokuları örtbas etmek için kullanılırdı. 21. Yüzyılda ise karşıt cinsi etkilemek, kişiliği tanımlamak için kullanılıyor. Aynı zamanda da parfümlerin konduğu şişeler de çeşitlenmiştir. Bu çeşitlilik parfümün cazip görünmesini ve satışını artırmıştır. Dolayısıyla parfüm şişeleri de ayrı bir sanat dalına dönüşmüştür.

Erkek Parfümü

Erkekler parfümü çekici olmak, kolay hatırlanmak gibi nedenlerden olduğu gibi karşısındaki kişiye kişiliğini tanımlamak için de kullanır.  Yani hayatın vaz geçilmez unsurudur. Genelde hafta sonu, kış, yaz ve akşamlar için farklı farklı kullanılan parfümlerde erkekler odunsu kokuları tercih ettikleri gibi bergamut kokusu gibi kokuları da tercih etmektedirler. Erkek parfümü birçok çeşitlilik arz eder. Erkek parfümü genellikle Citrus ailesini kapsar. Citrus ailesi parfümde portakal, odunsu, bergamut, limon gibi kokuları kapsar. Paçulya, sedir ağacı, vanilya ve tonka da erkek parfümü için tercih edilen kokulardır. 1 ton çiçekten sadece 100 gr hammadde elde edildiği için orijinal parfümler pahalı ve yapımı külfetlidir.

Parfümün Kalıcı Olması İçin Nasıl Kullanılmalıdır?

Parfümün kalıcı olması için en ucuz erkek parfümü fiyatlarına bakmak yetmez bir de onu kullanırken vücudun nerelerine hangi süre ile sıkmak da önemlidir. Vücuttaki bu yerler şunlardır:

  • Damarlara en yakın yerlere
  • Kulak arkalarına
  • Diz arkalarına
  • El bilek arkalarına
  • Enseye
  • Biraz elbise yakalarına
  • Temiz saçlara sıkılır.

Parfüm Ne Sıklıkla Tazelenmeli, Sıkılmalıdır?

Parfümüne ve mevsime göre koku tazeleme süreci değişir.  Eğer yaz mevsiminde iseniz parfümü tazeleme sıklığı çok olmalıdır. Eğer mevsim kış ise bu sıklık çok olmaz. Çünkü sıcak ve nemli havada parfüm daha çabuk uçar.

Ucuz Parfüm Nelerdir?

Outlet ve Tester parfümleri ucuz parfüm sıralamasına girer.,

Tester Parfüm Nedir?

Orijinal parfümdür. Ancak kutunu üstünde satılamaz ibaresi bulunur. Denemek amacıyla küçük şişelere konmuş ucuz parfüm grubuna girer. Parfüm fiyatları yazılmaz.

Outlet Parfüm Nedir?

Orijinal parfümdür. Paketleme sırasında ürünün kutusunda ya da şişesinde özür bulunan ucuz parfüm grubuna girer. Kutu üzerine satılamaz yazısı bulunmaz.

 

 

Parfüm Fiyatları Nedir?

Kalıcı ve en ucuz erkek parfümü fiyatları daima istenir. Koku erkek için önemli olduğundan en ucuz parfüm fiyatları nedir diye araştırıldığında tester ve outlet parfümleri en uygunu olduğu görülür. Ancak orijinal parfümün taklitleri de ucuz olmaktadır. Eğer web sitemize girerseniz parfüm çeşitleri ile beraber her cebe hitap eden parfüm fiyatları da gözlerinizin önünde olacaktır.