İlgili Alt Kategoriler

Blog Son Yazılar

01-01-1970 tarihinde eklendi.
İnsanlar yedikleri ürünleri ter yoluyla da zaman zaman dışarıya atarlar. Ter yoluyla atılan gıdaların içerik maddeleri attığımız terin kokusu ve kıvamını birebir etkiler. Zaman zaman terlediğimizde çok kötü kokular yayıyor olmamızın en önemli nedeni yediğimiz gıdaların içerdiği maddelerdir.
01-01-1970 tarihinde eklendi.
İnsanlar, tester parfümleri, sahte ürünlerle karıştırabiliyorlar. Ancak bilinmesi gerek ki, bu durumda herhangi bir benzerlik yoktur. Çünkü tester olarak üretilen parfümler, orjinali ile daha aynı içerikte hazırlanır ve satılır. Böylece, hem daha düşük, hem de daha kaliteli bir ürün ortaya çıkmış olur.
01-01-1970 tarihinde eklendi.
Her Parfüm ürününde olduğu gibi Tester perfümü de düşten sonra kullanılmalıdır. Bunun nedeni insanlar duş yaptıklarından sonra sıcak su nedeni ile kan dolaşımlarının hızlı bir şekilde akması ve insanların vücutlarındaki kan ısısının yüksek olmasıdır. İnsanın kanı ne kadar hızlı akarsa o kadar tester parfüm ürünün kokusu kalıcı olmasının yanı sıra tester kokusunda bir değişiklik olmamasına da neden oluyor.
01-01-1970 tarihinde eklendi.
Tester parfümler, üst metinde de bahsedildiği gibi, orijinal ürünlerin altıdır. Ancak bu alt üst sınıflandırması, tahmin edildiği üzere değildir. Zira tester ürünler, orijinal parfümlerin ufak tüplere doldurulmuş hâli gibidirler. Dolayısıyla, bir kullanıcının, marka ürünlerine ait fikir getirmesine olanak sağlarlar. Böylece, en uygun marka arayışı nihayet bulabilmektedir.

%100 GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Sitemizin güvenlik koruması en üst seviyededir, güvenle ödeme sağlayabilirsiniz.

KAPIDA ÖDEME İMKANI

Siparişlerinizi, kapıda nakit ve kredi kartına tek çekim olarak ödeme yapabilirsiniz.

KREDİ KARTIYLA ÖDEME

Tüm alışverişleriniz de kredi kartınız ile sitemizden tek çekim ve taksitli olarak %5 indirimli ödeme yapabilirsiniz.

Kolay alışveriş ve Uygun Ödeme Seçenekleri!

Pratik ve hızlı alışveriş yapabilmeniz için sitemiz profesyonel ekipler tarafından yönetilmektedir. Ürünlerimiz sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda, kullanıcı testlerinden geçerek sunulmaktadır. Doğru yönlendirme ile aramış olduğunuz ürüne, hızlı bir şekilde ulaşmanızı sağlamaktayız. Satın almak istediğiniz ürüne kolaylıkla ulaşabilir ve en uygun ödeme seçeneğini seçerek alışverişinizi sonlandırabilirsiniz.

Mecidiyeköy mah. Mecidiye deresi sok. No:3/A Mecidiyeköy - İst

0850 885 17 02
Online İşlemler

E-Bülten Aboneliği
    Sosyal Medya'da Takip Et

Bu sitenin tüm hakları saklıdır.

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.